Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Cbr - Motoçikleta (mbi 50cc) Të gjitha në Kosovë

Honda , 225
Yamaha , 4
BMW , 1
Can Am , 1
Ducati , 1
Gilera , 1
Kawasaki , 1
Piaggio , 1
Suzuki , 1
TGB , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Cbr , kategori Motoçikleta (mbi 50cc) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Cbr Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:29 Me katër rrota/ATV  ·  Can Am  ·  Outlander  ·  Skenderaj

VW UP 2016 90mi km Ndrrim Me Motorr

Sot 10:20 Me katër rrota/ATV  ·  TGB  ·  Blade  ·  Skenderaj

Audi A5 Quattro 2.0 2014

18 Maj 10:40 Sportiv  ·  Honda  ·  CBR  ·  Mitrovicë

honda cbr 1100xx super blackbird

3 000 EUR

Viti: 2007
18 Maj 10:40 Sportiv  ·  Honda  ·  CBR  ·  Mitrovicë

xham mbrojts Honda cbr

70 EUR Price Reduced

10 Maj 23:35 Sportiv  ·  Honda  ·  CBR  ·  Pejë

Honda cbr 600cc

4 300 EUR

16 Pri 01:52 Sportiv  ·  Honda  ·  CBR  ·  Prishtinë

Honda cbr 600cc

4 300 EUR

02 Pri 20:16 Sportiv  ·  Honda  ·  CBR  ·  Ferizaj

Honda cbr f600

1 800 EUR

30 Mar 21:24 Sportiv  ·  Honda  ·  CBR  ·  Ferizaj

Shitet honda cbr 600rr

1 900 EUR

29 Mar 15:18 Sportiv  ·  Honda  ·  CBR  ·  Pejë

Honda CBR 900 RR 954

5 000 EUR

21 Shk 15:17 Sportiv  ·  Honda  ·  CBR  ·  Ferizaj

Honda CBR 600

18 EUR

17 Shk 02:37 Sportiv  ·  Honda  ·  CBR  ·  Ferizaj

Shitet honda cbr 600

17 EUR

04 Shk 01:26 Sportiv  ·  Honda  ·  CBR  ·  Drenas

Honda cbr 125

1 200 EUR

14 Jan 15:49 Sportiv  ·  Honda  ·  CBR  ·  Gjilan

Honda CBR 125cc 2006 vit

1 000 EUR Price Reduced

29 Nën 23:32 Sportiv  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Honda CBR 1000rr SP1 2019

1 EUR

30 Sht 10:02 Të tjera  ·  Honda  ·  CBR  ·  Vushtrri

Honda CBR

23 Sht 20:03 Sportiv  ·  Honda  ·  CBR  ·  Mitrovicë

Shitet honda cbr 2003

1 100 EUR

18 Sht 22:56 Sportiv  ·  Honda  ·  CBR  ·  Prizren

Shitet honda cbr

1 000 EUR

17 Sht 18:44 Sportiv  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Motorr Honda Cbr1000

3 500 EUR

16 Sht 14:01 Sportiv  ·  Honda  ·  CBR  ·  Prishtinë

Honda Cbr

1 500 EUR

14 Sht 06:02 Sportiv  ·  Honda  ·  CBR  ·  Prishtinë

Honda CBR Hornet 600cc

1 200 EUR

11 Gush 05:34 Sportiv  ·  Honda  ·  CBR  ·  Prishtinë

Honda CBR 1100 XX Blackbird

2 200 EUR

01 Gush 23:23 Sportiv  ·  Honda  ·  CBR  ·  Lipjan

HONDA CBR 929 RR VITI 2000 RKS 17/10/2023

25 Qer 11:30 Sportiv  ·  Honda  ·  CBR  ·  Zveçan

Honda

4 500 EUR

22 Qer 17:15 Sportiv  ·  Honda  ·  CBR  ·  Mitrovicë

HONDA CBR 125R

1 EUR

22 Qer 16:57 Sportiv  ·  Honda  ·  CBR  ·  Mitrovicë

HONDA CBR 125R

1 EUR

19 Qer 09:18 Sportiv  ·  Honda  ·  CBR  ·  Ferizaj

Honda CBR125R

2 750 EUR

16 Qer 01:23 Sportiv  ·  Honda  ·  CBR  ·  Mitrovicë

HONDA CBR 125R

13 EUR

12 Qer 22:33 Sportiv  ·  Honda  ·  CBR  ·  Vushtrri

Honda CBR 125R ��������

14 EUR Price Reduced

17 Maj 00:36 Të tjera  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Yamaha CBR 125 cc

1 750 EUR Price Reduced

03 Pri 09:15 Sportiv  ·  Honda  ·  CBR  ·  Drenas

Honda cbr 600cc

2 200 EUR

26 Mar 20:20 Sportiv  ·  Honda  ·  CBR  ·  Deçan

shitet

1 EUR

25 Mar 01:59 Sportiv  ·  Honda  ·  CBR  ·  Lipjan

Honda cbr 125R 2010 ����

5 EUR

06 Shk 14:14 Sportiv  ·  Honda  ·  CBR  ·  Lipjan

Honda Cbr 125R ����

1 300 EUR

26 Dhj 17:30 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes dokumenta per honda cbr 900r

15 Nën 09:13 Sportiv  ·  Honda  ·  CBR  ·  Prishtinë

���� HONDA CBR 600 FA

1 EUR

10 Nën 23:54 Sportiv  ·  Honda  ·  CBR  ·  Prizren

Shitet honda cbr

3 500 EUR

24 Tet 10:10 Sportiv  ·  Honda  ·  CBR  ·  Fushë Kosovë

Honda cbr1000rr

4 200 EUR

21 Tet 14:38 Sportiv  ·  Honda  ·  CBR  ·  Prizren

Shitet honda cbr

3 500 EUR

05 Tet 19:26 Sportiv  ·  Honda  ·  CBR  ·  Ferizaj

Shitet Honda Cbr 125cc

1 850 EUR

Viti: 2012
04 Tet 00:46 Sportiv  ·  Honda  ·  CBR  ·  Prizren

Shitet honda cbr

3 800 EUR

Viti: 2008
02 Tet 14:44 Sportiv  ·  Honda  ·  CBR  ·  Rahovec

Honda

600 EUR

Viti: 1993
30 Sht 02:08 Sportiv  ·  Honda  ·  CBR  ·  Prizren

Shitet hondacbr 600

3 500 EUR

Viti: 2008
20 Sht 00:32 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

cbr 600 cc

Viti: 2002
18 Sht 21:44 Sportiv  ·  Honda  ·  CBR  ·  Prizren

Honda cbr 125cc

1 000 EUR

Viti: 2004
17 Sht 03:28 Sportiv  ·  Honda  ·  CBR  ·  Prizren

Shitet hondacbr

3 800 EUR

Viti: 2009
02 Sht 11:44 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

Shitet Honda cbr 1000

1 900 EUR

Viti: 1995
30 Gush 23:41 Sportiv  ·  Honda  ·  CBR  ·  Pejë

Honda CBR 600R

4 700 EUR

Viti: 2007
15 Gush 01:36 Sportiv  ·  Honda  ·  CBR  ·  Besianë

Honda CBR 900RR

2 000 EUR

Viti: 2000
10 Gush 18:32 Sportiv  ·  Honda  ·  CBR  ·  Rahovec

Honda CBR 600cc

99 999 EUR

Viti: 2020
07 Gush 19:11 Sportiv  ·  Honda  ·  CBR  ·  Viti

Honda CBR 900 RR

2 350 EUR

Viti: 1994

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Cbr | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • cbr 600 në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | R6
  • cbr 125 në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda
  • cbr 600 në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Cbr 1000 në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • cbr 125 në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Cbr 600 në kategorinë Sportiv
  • cbr honda në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • cbr 125 në kategorinë Makina
  • Cbr 600rr në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Cbr 600 në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione