Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Defekt - Të tjera Të gjitha në Kosovë

Yamaha , 9
Honda , 8
Suzuki , 6
Piaggio , 5
Simson , 3
Aprilia , 2
BMW , 2
Kymco , 2
SYM , 2
Adly , 1
Aeon , 1
Barossa , 1
Beta , 1
Daelim , 1
Ducati , 1
Husaberg , 1
Kawasaki , 1
Linhai , 1
Motobi , 1
Mz , 1
Peugeot , 1
Rivero , 1
TM , 1
BMX , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Defekt,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Defekt Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

04 Korr 14:42 Të tjera , Viti

Shitet biçikleta

1 EUR Price Reduced

07 Jan 14:09 Të tjera , Prishtinë

Osht i mir

400 EUR

09 Tet 09:08 Të tjera , Drenas

Blini sa me shpejt

110 EUR

Viti: 2016
13 Korr 09:50 Të tjera , Ferizaj

Shitet matorri Yamaha

230 EUR

Viti: 1997
29 Qer 08:48 Të tjera , Burim

Shitet motorri Daelim ne gjendje te rregullt

1 200 EUR

Viti: 1998
22 Qer 22:46 Të tjera , Lipjan

Suzuki

1 200 EUR

Viti: 2011
21 Qer 23:37 Të tjera , Prishtinë

Ninebot G30

600 EUR

Viti: 2021
30 Maj 13:25 Të tjera , Prishtinë

Shitet

200 EUR

Viti: 2003
15 Shk 20:41 Të tjera , Pejë

Pegueot

1 EUR

Viti: 2010
31 Jan 18:56 Të tjera , Gjilan

SPIDER

188 EUR

Viti: 1988
26 Tet 00:53 Të tjera , Ferizaj

Bicikel

200 EUR Price Reduced

Viti: 2020
09 Korr 23:32 Të tjera , Fushë Kosovë

Bmx Mercedes-AMG

120 EUR

Viti: 2020
03 Qer 15:27 Të tjera , Prishtinë

Shitet bicikleta

40 EUR

Viti: 2009
02 Qer 21:37 Të tjera , Gjakovë

Gagiva 125cc super city

Viti: 2020
25 Maj 14:50 Të tjera , Mitrovicë

Shitet Motorri elektrik

100 EUR

Viti: 2010
15 Maj 12:03 Të tjera , Pejë

Bicikelt pilot

180 EUR

Viti: 2019
04 Maj 01:30 Të tjera , Gjilan

Honda 125cc

1 200 EUR

Viti: 1986
02 Maj 19:31 Të tjera , Gjilan

Motorr honda 125 cc

1 200 EUR

Viti: 1986
08 Pri 15:56 Të tjera , Prishtinë

Shitet bicikleta / biciklla

Viti: 2011
28 Mar 23:37 Të tjera , Prishtinë

Shitet bicikleten

Viti: 2011
23 Mar 19:26 Të tjera , Ferizaj

Bicikel

250 EUR Price Reduced

Viti: 2019
22 Mar 21:21 Të tjera , Lipjan

tomos

140 EUR

Viti: 1988
03 Mar 13:58 Të tjera , Prishtinë

Chopper/Costum Kymco 125cc ne gjendje shume te mire OldTimer

900 EUR

Viti: 1999
14 Shk 14:31 Të tjera , Prizren

Biciklet

110 EUR

Viti: 2020
21 Jan 09:06 Të tjera , Pejë

Urgjent shitet piaggio

Viti: 2020
09 Dhj 10:07 Të tjera , Prishtinë

Blej skutera,motorra me defekt

23 Nën 21:36 Të tjera , Prishtinë

u shit e gzofte pronati i ri

370 EUR

Viti: 2011
27 Tet 15:50 Të tjera , Gjilan

Bicikleta BMX

Viti: 2018
17 Tet 13:36 Të tjera , Dragash

Shes yamaha 125cc

Viti: 2005
10 Gush 00:55 Të tjera , Fushë Kosovë

aprilia 125 cc

250 EUR

Viti: 2005
09 Korr 08:52 Të tjera , Prizren

Honda

Viti: 2000
03 Korr 22:21 Të tjera , Prishtinë

Yamah 250cc

1 600 EUR

Viti: 2007
24 Qer 20:10 Të tjera , Prishtinë

Shitet urgjent Mz

350 EUR

Viti: 1990
15 Qer 23:05 Të tjera , Prishtinë

2 bicikleta

Viti: 2015
12 Maj 22:42 Të tjera , Lipjan

Biciklet

70 EUR

Viti: 2019
14 Pri 14:20 Të tjera , Prizren

Biciklet per vajza

80 EUR

Viti: 2019
05 Mar 00:37 Të tjera , Vushtrri

Mondial 125cc-ndrrim me ma t madh

Viti: 2013
22 Sht 17:49 Të tjera , Prizren

Motocikleta

Viti: 1994
20 Gush 11:13 Të tjera , Prishtinë

Blej skutera me defekt te gjitha llojet

01 Korr 11:01 Të tjera , Rahovec

YAMAHA

200 EUR

Viti: 2000
03 Qer 23:22 Të tjera , Ferizaj

Matorr Kavasaki

Viti: 2017
05 Maj 21:09 Të tjera , Gjilan

Shitet motorr per femij

130 EUR

Viti: 2018
21 Pri 22:47 Të tjera , Prishtinë

skuter

1 300 EUR

Viti: 2009
12 Pri 00:15 Të tjera , Mitrovicë

Matorr 4x4

Viti: 2006
08 Mar 20:38 Të tjera , Pejë

Shitet motorri urgjent

230 EUR

Viti: 1998
09 Shk 22:15 Të tjera , Dragash

suzuk

200 EUR

Viti: 2004
22 Dhj 00:38 Të tjera , Vushtrri

Shitet Motorri Mondial zc 150cc...URGJENT

170 EUR

Viti: 2008
12 Dhj 10:26 Të tjera , Pejë

Shes fellne krom , trotinet me rrym , peogeot 125c

Viti: 2001

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Defekt | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione