Defekt | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1467
Opel , 585
Audi , 396
BMW , 374
Renault , 253
Fiat , 176
Ford , 163
Peugeot , 158
Citroën , 80
Nissan , 47
Hyundai , 44
Seat , 43
Alfa Romeo , 35
Mitsubishi , 35
Land Rover , 32
Jeep , 32
Kia , 30
Chrysler , 26
Volvo , 26
Mazda , 23
Rover , 20
Škoda , 19
Honda , 19
Toyota , 18
Smart , 18
Acura , 17
Suzuki , 14
Daewoo , 9
Saab , 8
Aixam , 5
Zastava , 4
Jaguar , 4
Ssangyong , 4
Yugo , 4
MG , 4
Daihatsu , 4
Ferrari , 4
Artega , 3
Pontiac , 3
Lancia , 3
Isuzu , 2
MINI , 2
Lada , 2
Dacia , 2
Hummer , 2
Cadillac , 2
Alpina , 2
Subaru , 2
Chevrolet , 2
KTM , 2
TVR , 1
Lotus , 1
NSU , 1
Dodge , 1
Morgan , 1
Piaggio , 1
Porsche , 1
Sot 16:40 ,

AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 16:40 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 16:40 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 16:40 ,

BLEJM VETURA RKS PA DHE ME DOGAN AKSIDENT DEFEKT

3 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 16:40 ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 16:40 ,

BLEJM VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ..

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:40 ,

BLEJM VETURA RKS ME PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ..

3 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 16:40 ,

BLEJM VETURA RKS ME DHE PA DOGAN DEFEKT PA DEFEKT

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 16:40 ,

AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:40 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 16:40 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 16:40 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:40 ,

AUTO-SHALA:BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE 24/7

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 16:40 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:39 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

17 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:39 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:39 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

17 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:39 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:39 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

17 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:39 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 16:39 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAV NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:39 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:39 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:39 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 16:39 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:39 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

11 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:39 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:39 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:39 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 16:39 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:39 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

17 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:39 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:39 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

17 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:39 Shitorja ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI (1000 DERI 5000 €URO)KOSOVE��

5 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 16:38 ,

BLEJM VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ..

3 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:38 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:38 Shitorja ,

BLEJM VETURA RKS PA DOGAN DEFEKT-AKSIDENT��

Viti: 2020
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 16:38 ,

BLEJM VETURA RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT TEGJITHA

3 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:38 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:38 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999


Në fillim