Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motora off-road të ri dhe të përdorur Yamaha, Aprilia, Suzuki, Honda në shitje

Adly , 7
Aeon , 3
Aixam , 1
Aprilia , 12
Barossa , 1
Beta , 4
Bimota , 1
Blata , 1
BMW , 11
BRP , 1
Cagiva , 7
Can Am , 2
CFMOTO , 4
Daelim , 1
Explorer , 2
Gilera , 1
Honda , 18
Husaberg , 1
Jawa , 2
Kawasaki , 6
KTM , 14
Linhai , 1
Luxxon , 1
Mz , 1
Piaggio , 1
Polaris , 3
Puch , 2
Shineray , 7
Suzuki , 8
TGB , 1
TM , 1
Triumph , 2
Vespa , 3
Yamaha , 35

Motora terreni off-road të ri apo të përdorur në shitje. Gjeni motoçikleta terren dhe off-road në shitje nga markat dhe modele të ndryshme të motoçikletave si Yamaha, Aprilia, Suzuki, Honda, Kawasaki e shumë marka dhe modele tjera.


Gjeni modelin dhe markën e preferuar duke e filtruar kërkimin në bazë të çmimit dhe vitit të prodhimit për motorin që kërkoni.

Sot 03:41 Terren/Offroad , Klinë

Motorr 250cc

1 EUR

Viti: 2011
28 Maj 16:28 Terren/Offroad , Prizren

KtmDuke 125. Kubik

1 300 EUR

20 Maj 00:17 Terren/Offroad , Pejë

Motor quad 4x4 ,2020

5 800 EUR

19 Maj 00:28 Terren/Offroad , Prizren

BMW R1200 GS

5 500 EUR

19 Maj 00:06 Terren/Offroad , Lipjan

Kvad 4x4

1 EUR

21 Pri 17:21 Terren/Offroad , Pejë

DAZZLE AY125

1 EUR

27 Mar 15:59 Terren/Offroad , Gjakovë

SXF-F

5 000 EUR

24 Shk 18:27 Terren/Offroad , Gjakovë

Motorr Cagiva

890 EUR

22 Shk 19:06 Terren/Offroad , Gjakovë

Motorr Cagiva

890 EUR

19 Shk 13:40 Terren/Offroad , Prishtinë

motorr

5 000 EUR

13 Shk 09:49 Terren/Offroad , Prishtinë

Polaris motor bore

6 700 EUR

11 Shk 15:45 Terren/Offroad , Gjakovë

Motorr Cagiva

850 EUR

10 Shk 17:01 Terren/Offroad , Gjakovë

Cagiva 125cc

880 EUR

07 Shk 18:13 Terren/Offroad , Prizren

Shitet

1 EUR

09 Jan 23:40 Terren/Offroad , Pejë

Jakne per motor

20 EUR

21 Dhj 21:56 Terren/Offroad , Prizren

Cf Motor 850 kubik

8 550 EUR

21 Dhj 19:10 Terren/Offroad , Prizren

Cf Motor 850 kubik

8 550 EUR

13 Dhj 06:46 Terren/Offroad , Gjakovë

Yamaha tdr 125cc

09 Dhj 18:12 Terren/Offroad , Besianë

Goma per atv

350 EUR

27 Nën 09:55 Terren/Offroad , Ferizaj

Marka_TGB

8 500 EUR

26 Nën 09:56 Terren/Offroad , Ferizaj

Motorr TGB

8 500 EUR

22 Nën 21:51 Terren/Offroad , Ferizaj

Traktor

2 000 EUR

20 Nën 18:52 Terren/Offroad , Ferizaj

Motorr me 4 rrota ATW

1 900 EUR

25 Tet 19:12 Terren/Offroad , Prishtinë

Yamaha 125 2t

800 EUR

09 Tet 19:11 Terren/Offroad , Gjakovë

Shineray 250cc

Viti: 2020
07 Tet 22:28 Terren/Offroad , Prizren

Yamaha XSR 700

8 500 EUR

Viti: 2020
26 Sht 13:14 Terren/Offroad , Ferizaj

Shitet krosi 125 dt

700 EUR

Viti: 1990
09 Sht 13:17 Terren/Offroad , Mitrovicë

BMW R1200 GS Adventure

15 500 EUR

Viti: 2014
30 Gush 23:42 Terren/Offroad , Malishevë

Ne gjentje te mir

2 500 EUR

Viti: 2010
21 Gush 09:09 Terren/Offroad , Deçan

gusunica per motorra 4x4 nga zvicra trac

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2012
15 Gush 11:48 Terren/Offroad , Skenderaj

MOTOCROSS YAMAHA 250CC 4TAKT

780 EUR Price Reduced

08 Gush 18:26 Terren/Offroad , Prishtinë

Shitet APRILIA SX 125 viti 2018

2 500 EUR

Viti: 2018
28 Korr 21:51 Terren/Offroad , Mitrovicë

BMW R1200 GS Adventure

16 900 EUR

Viti: 2014
28 Korr 08:49 Terren/Offroad , Shtërpcë

Yamaha 125

650 EUR

Viti: 2004
27 Korr 17:49 Terren/Offroad , Shtërpcë

Yamaha 125

650 EUR

Viti: 2004
27 Korr 17:45 Terren/Offroad , Shtërpcë

Yamaha 125

650 EUR

Viti: 2007
26 Korr 11:03 Terren/Offroad , Ferizaj

CANAM R RKS AUTOMATIK

25 EUR

Viti: 2020
21 Korr 13:06 Terren/Offroad , Ferizaj

Shes ATV

1 700 EUR

Viti: 2010
12 Korr 23:07 Terren/Offroad , Pejë

Shitet ndrrim i mundshem me skuter

Viti: 1998
07 Korr 09:14 Terren/Offroad , Vushtrri

Shitet motorri

Viti: 2006
06 Korr 16:40 Terren/Offroad , Prishtinë

Qad 125cc

1 500 EUR

Viti: 2021
05 Korr 21:33 Terren/Offroad , Viti

Motorr per mal

Viti: 2001
02 Korr 18:54 Terren/Offroad , Lipjan

Atv Led 125cc 2022

930 EUR

Viti: 2021
28 Qer 21:56 Terren/Offroad , Therandë

shesh motorrin 150cc

570 EUR

Viti: 2011
27 Qer 22:31 Terren/Offroad , Fushë Kosovë

Shiten bicikleta

10 EUR

Viti: 2020

Motoçikletë terren off-road dhe rrisni adrenalinën që rrugët malore iu ofrojnë. Gjeni motoçikletën tuaj të preferuar për këto terrene dhe shijoni bukuritë malore të vendit tuaj. Kërko për motorra terren off-road nga rehatia e shtëpisë suaj në Prishtinë, Prizren, Pejë dhe gjithë Kosovë në MerrJep.com


Motora terren dhe off-road nga markat dhe modelet më të njohura të motoçikletave


Platfroma MerrJep.com iu ofron mundësi të shumta zgjedhjeje në kategorinë “Motoçikleta Terren/Off-Road”.


Shiko shpalljet për motoçikleta dhe blej motor terren dhe off-road nga marka të ndryshme si Yamaha, Aprilia, Suzuki, Honda, Kawasaki, Kross.


Modelet më të njohura të motorave off-road të këtyre markave që mund t’i gjeni në MerrJep.com janë: Kros 125cc, Kawasaki 750cc, Yamaha 600cc, Suzuki Freewind 650cc, Honda CBR 900, ATV 125cc e shumë modele tjera.


Motorra off-road në shitje


Bleni motoçikleta off-road dhe shijoni eksplorimin në natyrë. Motorat off-road janë të dizajnuar për terrene të vështira për të gjithë ata që preferojnë të eksplorojnë terrenet malore. Atëherë çfarë po prisni?


Shikoni shpalljet për motoçikleta terren dhe off-road të ri dhe të përdorur në shitje. MerrJep.com iu ofron zgjedhje të madhe të markave të motoçikletave si Honda, Kawasaki, Yamaha dhe shumë marka tjera të njohura.


Nëse keni motora terren dhe off-road të ri apo të përdorur për të shitur, krijoni shpallje në MerrJep.com dhe gjeni blerësin potencial të motoçikletës tuaj në mesin 21.770 shpalljeve për motoçikleta mbi 50cc në MerrJep.com.


E gjitha çfarë ju duhet për të pasur një shitje të suksesshme të motorit tuaj është të shkruani të gjitha detajet e motoçikletës dhe numrin kontaktues apo një e-mail ku blerësi potencial mund të ju kontaktoj.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione