Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motora off-road të ri dhe të përdorur Yamaha, Aprilia, Suzuki, Honda në shitje

Adly , 7
Aeon , 3
Aixam , 1
Aprilia , 13
Barossa , 1
Bashan , 1
Beta , 4
Bimota , 1
Blata , 1
BMW , 13
BRP , 1
Cagiva , 7
Can Am , 3
CFMOTO , 9
Daelim , 1
Derbi , 1
Explorer , 2
Gilera , 1
Honda , 22
Husaberg , 1
Jawa , 2
Kawasaki , 6
KTM , 18
Linhai , 1
Luxxon , 1
Mz , 1
PGO , 1
Piaggio , 1
Polaris , 3
Puch , 2
Quadro , 1
Shineray , 8
Suzuki , 8
TGB , 2
TM , 1
Triumph , 2
Vespa , 3
Yamaha , 37

Motora terreni off-road të ri apo të përdorur në shitje. Gjeni motoçikleta terren dhe off-road në shitje nga markat dhe modele të ndryshme të motoçikletave si Yamaha, Aprilia, Suzuki, Honda, Kawasaki e shumë marka dhe modele tjera.


Gjeni modelin dhe markën e preferuar duke e filtruar kërkimin në bazë të çmimit dhe vitit të prodhimit për motorin që kërkoni.

Dje 17:20 Terren/Offroad  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

BMW R1200 GS

5 500 EUR

Dje 04:18 Terren/Offroad  ·  Honda  ·  MTX  ·  Prishtinë

Honda 125cc-2t

999 EUR Price Reduced

17 Maj 00:41 Terren/Offroad  ·  Honda  ·  CRF  ·  Ferizaj

honda crf 250r

2 300 EUR

11 Maj 17:56 Terren/Offroad  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Biciklet

110 EUR

09 Maj 16:26 Terren/Offroad  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Ski-Doo Summit E-Tec 163

01 Maj 09:39 Terren/Offroad  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

BMW GS1250 - triple black 2021 adventure

24 300 EUR

28 Pri 14:39 Terren/Offroad  ·  Bashan  ·  Model Tjeter  ·  Skenderaj

ATV Bashan

1 350 EUR

24 Pri 22:52 Terren/Offroad  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

Shitet Cf Moto 1000cc

10 500 EUR

15 Pri 16:04 Terren/Offroad  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Malishevë

Motorr atv

900 EUR

25 Mar 14:51 Terren/Offroad  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

CF MOTO ( 2023 ) 800cc

11 000 EUR

24 Mar 17:50 Terren/Offroad  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Kaçanik

Shitet Atv 500cc

5 700 EUR

16 Mar 23:17 Terren/Offroad  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

CF MOTO ( 2023 ) 800cc

11 000 EUR

16 Mar 17:56 Terren/Offroad  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

CF MOTO ( 2023 ) 800cc

11 000 EUR

15 Mar 01:33 Terren/Offroad  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

CF MOTO 2023. ( 800cc )

07 Mar 22:59 Terren/Offroad  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

CF MOTO (2023 ). 1700cc

12 000 EUR

26 Shk 20:23 Terren/Offroad  ·  BRP  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Ski doo 850 155

12 500 EUR

21 Shk 22:35 Terren/Offroad  ·  Can Am  ·  Renegade  ·  Ferizaj

Motorr bore ski-doo r600

13 000 EUR

20 Shk 17:05 Terren/Offroad  ·  TGB  ·  Blade  ·  Prizren

Shitet TGB blade Efi injection (Edition)

8 000 EUR

04 Shk 08:49 Terren/Offroad  ·  Markë tjetër  ·  BMC  ·  Kaçanik

Shitet krosi shineray 200cc

1 100 EUR

02 Shk 12:00 Terren/Offroad  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Yammaha Viking 540

5 000 EUR

30 Jan 12:24 Terren/Offroad  ·  Yamaha  ·  Raptor  ·  Deçan

SHITET YAMAHA RAPTOR 750cc!

24 Dhj 14:49 Terren/Offroad  ·  Yamaha  ·  Grizzly  ·  Gjakovë

Yamaha Grizzly 700

6 700 EUR

15 Dhj 18:42 Terren/Offroad  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Motorr offroad 125cc

500 EUR

15 Dhj 17:44 Terren/Offroad  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Ski-Doo 850 Freeride 154

06 Dhj 19:17 Terren/Offroad  ·  Quadro  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

ATV

1 EUR

27 Nën 06:53 Terren/Offroad  ·  Derbi  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shitet 4 rrotshi

24 Tet 08:26 Terren/Offroad  ·  PGO  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

shitet buggy 250cc

2 500 EUR

16 Tet 00:09 Terren/Offroad  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Artanë

kros 250cc 4t

1 350 EUR

01 Tet 09:04 Terren/Offroad  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shitetet Honda X adv 750 cc Automatic

13 500 EUR

29 Sht 14:09 Terren/Offroad  ·  BMW  ·  F series  ·  Prizren

BMW F650GS DAKAR

3 000 EUR

11 Sht 01:39 Terren/Offroad  ·  Shineray  ·  Model Tjeter  ·  Viti

ATV 200cc - Shineray 2009

1 000 EUR

04 Sht 09:58 Terren/Offroad  ·  Shineray  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Shitet motorri 250cc

1 500 EUR

31 Gush 19:02 Terren/Offroad  ·  Aprilia  ·  Model Tjeter  ·  Dardanë

Nabízím půjčky vážným zájemcům.

450 000 000 EUR

14 Gush 17:01 Terren/Offroad  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Shitet motori bores

2 250 EUR

03 Gush 17:23 Terren/Offroad  ·  Kawasaki  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shitet krosi Kawasaki 650cc

1 250 EUR

01 Gush 13:40 Terren/Offroad  ·  Triumph  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Triumf tiger 900cc 049309602

22 Korr 02:58 Terren/Offroad  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

ATV

8 900 EUR

17 Korr 08:36 Terren/Offroad  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Shitet motorri HONDA XL200cc

1 000 EUR

12 Korr 18:29 Terren/Offroad  ·  Kawasaki  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Shitet Kawasaki

7 200 EUR

04 Korr 12:21 Terren/Offroad  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Shitet CF MOTO (1000cc)

13 500 EUR

28 Maj 16:28 Terren/Offroad  ·  KTM  ·  Super Duke  ·  Prizren

KtmDuke 125. Kubik

1 300 EUR

19 Maj 00:06 Terren/Offroad  ·  Beta  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Kvad 4x4

1 EUR

27 Mar 15:59 Terren/Offroad  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

SXF-F

5 000 EUR

24 Shk 18:27 Terren/Offroad  ·  Cagiva  ·  Mito  ·  Gjakovë

Motorr Cagiva

890 EUR

22 Shk 19:06 Terren/Offroad  ·  Cagiva  ·  WMX  ·  Gjakovë

Motorr Cagiva

890 EUR

19 Shk 13:40 Terren/Offroad  ·  BMW  ·  Gs 1150  ·  Prishtinë

motorr

5 000 EUR

13 Shk 09:49 Terren/Offroad  ·  Polaris  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Polaris motor bore

6 700 EUR

11 Shk 15:45 Terren/Offroad  ·  Cagiva  ·  Motocross  ·  Gjakovë

Motorr Cagiva

850 EUR

10 Shk 17:01 Terren/Offroad  ·  Cagiva  ·  WMX  ·  Gjakovë

Cagiva 125cc

880 EUR

Motoçikletë terren off-road dhe rrisni adrenalinën që rrugët malore iu ofrojnë. Gjeni motoçikletën tuaj të preferuar për këto terrene dhe shijoni bukuritë malore të vendit tuaj. Kërko për motorra terren off-road nga rehatia e shtëpisë suaj në Prishtinë, Prizren, Pejë dhe gjithë Kosovë në MerrJep.com


Motora terren dhe off-road nga markat dhe modelet më të njohura të motoçikletave


Platfroma MerrJep.com iu ofron mundësi të shumta zgjedhjeje në kategorinë “Motoçikleta Terren/Off-Road”.


Shiko shpalljet për motoçikleta dhe blej motor terren dhe off-road nga marka të ndryshme si Yamaha, Aprilia, Suzuki, Honda, Kawasaki, Kross.


Modelet më të njohura të motorave off-road të këtyre markave që mund t’i gjeni në MerrJep.com janë: Kros 125cc, Kawasaki 750cc, Yamaha 600cc, Suzuki Freewind 650cc, Honda CBR 900, ATV 125cc e shumë modele tjera.


Motorra off-road në shitje


Bleni motoçikleta off-road dhe shijoni eksplorimin në natyrë. Motorat off-road janë të dizajnuar për terrene të vështira për të gjithë ata që preferojnë të eksplorojnë terrenet malore. Atëherë çfarë po prisni?


Shikoni shpalljet për motoçikleta terren dhe off-road të ri dhe të përdorur në shitje. MerrJep.com iu ofron zgjedhje të madhe të markave të motoçikletave si Honda, Kawasaki, Yamaha dhe shumë marka tjera të njohura.


Nëse keni motora terren dhe off-road të ri apo të përdorur për të shitur, krijoni shpallje në MerrJep.com dhe gjeni blerësin potencial të motoçikletës tuaj në mesin 21.770 shpalljeve për motoçikleta mbi 50cc në MerrJep.com.


E gjitha çfarë ju duhet për të pasur një shitje të suksesshme të motorit tuaj është të shkruani të gjitha detajet e motoçikletës dhe numrin kontaktues apo një e-mail ku blerësi potencial mund të ju kontaktoj.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione