Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motorra mbi 50cc në shitje - Motorra të markave më të njohura në MerrJep

Adly , 799
Aprillia , 5
Aeon , 350
Aixam , 176
BMX , 7
Aprilia , 1909
Peugeot , 1
Arctic Cat , 90
Baotian , 200
Universal , 1
Yamaha , 1
Barossa , 117
Bashan , 68
Beeline , 35
TREK , 1
Benelli , 69
Piaggio , 1
Beta , 86
Scott , 2
Bimota , 123
Blata , 4
BMW , 484
Bombardier , 18
Boom , 11
BRP , 11
BSA , 6
Buell , 7
Cagiva , 120
Can Am , 57
Cectek , 12
CFMOTO , 92
CPI , 123
Daelim , 176
Derbi , 84
Dinli , 5
DKW , 8
Ducati , 167
e-max , 11
emco , 4
E-Ton , 7
Explorer , 56
Gasgas , 53
Generic , 30
Gilera , 460
GOES , 5
Gorilla , 18
Honda , 1
Hercules , 2
Honda , 3655
Husaberg , 35
Husqvarna , 142
Hyosung , 107
Indian , 11
Italjet , 85
Jawa , 44
Jinling , 71
Kawasaki , 1600
Keeway , 138
Kimi , 16
Kingway , 17
Knievel , 7
KTM , 1155
Kymco , 700
Laverda , 67
Lifan , 158
Linhai , 67
LML , 2
Luxxon , 8
Maico , 13
Malaguti , 301
MBK , 123
Megelli , 13
Motobi , 55
Moto Guzzi , 31
Motowell , 152
MV Agusta , 12
Mz , 75
Norton , 4
NSU , 13
Online , 131
Pegasus , 28
Peugeot , 1193
PGO , 64
Piaggio , 2229
Polaris , 97
Puch , 80
Quadro , 38
Rewaco , 8
Rieju , 2
Nissan , 1
Rivero , 36
Sachs , 18
Sherco , 6
Shineray , 243
Simson , 14
Skyteam , 32
SMC , 59
Suzuki , 2120
SYM , 516
TGB , 97
TM , 48
Triton , 12
Triumph , 43
Vespa , 466
VICTORY , 4
Yamaha , 5963
Zero , 18
Zhongyu , 26

Jeni duke kërkuar për motoçikleta mbi 50cc të reja dhe të përdorura? Në MerrJep do të gjeni një përzgjedhje të madhe të motorrave dhe skuterëve.

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një motorr krejt të ri, apo diçka që përdoret për të kaluar nëpër qytet, ne kemi ato që ju nevojiten. Shikoni listën e motorrave mbi 50cc në shitje në MerrJep.com.


Zgjidhni motorra nga markat më të njohura si Yamaha, Suzuki, Kawasaki, Honda, Aprilia, motorra me 4 rrota ATV dhe motorra sportiv në gjithë Kosovën.

05 Qer 03:11
Linku:
Sportiv , Gjilan

Honda VTR Sp1 1000c

39 EUR


Sot 23:09 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

Piaggio X8 125cc RKS

1 200 EUR

Sot 23:09 Skuter , Drenas

Shitet Piaggio 125c

730 EUR

Sot 23:09 Skuter , Drenas

Shitet Skuteri 50c

460 EUR

Sot 22:07 Skuter , Prishtinë

yamaha xmax

3 050 EUR

Sot 22:01 Skuter , Mitrovicë

Shlem per skuter

35 EUR

Sot 22:01 Me katër rrota/ATV , Mitrovicë

Bashan Badboy 200cc

1 400 EUR

Viti: 2009
Sot 21:33 Motoçikleta (mbi 50cc) , Mitrovicë

BMW

3 000 EUR

Viti: 2004
Sot 21:33 Sportiv , Mitrovicë

honda cbr 1100xx super blackbird

3 000 EUR

Viti: 2007
Sot 21:24 Skuter , Pejë

Shitet Skuteri

950 EUR

Sot 21:24 Skuter , Vushtrri

yamaha 125 defekt 280

280 EUR

Sot 21:10 Touring , Therandë

Shitet BMW R1100RS

24 EUR Price Reduced

Sot 21:05 Kros/Enduro , Therandë

Bmw 650 Gs

3 000 EUR

Sot 20:37 Me katër rrota/ATV , Skenderaj

Passat B8 2.0 DSG ndrrohet

10 000 EUR

Sot 20:26 Skuter , Pejë

Yamaha X-max 400

4 EUR

Sot 20:24 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Yamaha Nmax 125ie

28 EUR

Sot 20:16 Skuter , Prizren

Yamaha Tmax 500 2010

5 800 EUR

Sot 19:55 Skuter , Prishtinë

Shitet Vespa GTS 300

3 000 EUR

Sot 19:30 Touring , Prizren

2009 BMW R1200GS Adventure

6 800 EUR

Sot 19:29 Skuter , Mitrovicë

Piaggio Fly 125cc

830 EUR

Sot 19:07 Të tjera , Gjilan

BMW F650CS ABS

3 000 EUR

Sot 19:02 Të tjera , Pejë

Motor elektrik vespa 80km ore

1 100 EUR

Sot 19:01 Skuter , Besianë

Aprilia

700 EUR

Sot 18:47 Chopper/Coustom , Mitrovicë

Harley Davidson v rod

8 500 EUR

Viti: 2002
Sot 18:45 Skuter , Gjilan

Shes motorrin Aerox

650 EUR

Sot 18:40 Me katër rrota/ATV , Gjakovë

Shitet Urgjent

250 EUR

Sot 18:16 Sportiv , Klinë

Yamaha

650 EUR

Sot 18:03 Të tjera , Prishtinë

shitet bicikla

Sot 17:57 Chopper/Coustom , Mitrovicë

Yamaha 1700cc

7 500 EUR

Sot 17:56 Motoçikleta (mbi 50cc) , Mitrovicë

SUZUKI 1800cc

8 700 EUR

Sot 17:56 Skuter , Prishtinë

Shitet Peda 125 GP

899 EUR Price Reduced

Sot 17:55 Chopper/Coustom , Mitrovicë

HARLEY DAVIDSON FAT BOY 1600cc

8 900 EUR

Sot 17:54 Motoçikleta (mbi 50cc) , Mitrovicë

HARLEY-DAVIDSON

5 950 EUR

Sot 17:48 Kros/Enduro , Prishtinë

Yamaha xt 600cc

1 500 EUR

Sot 17:34 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Kymco Gti300 Abs 2018

2 200 EUR

Sot 17:15 Skuter , Gjakovë

Motorr per femije

1 EUR

Platforma MerrJep.com iu ofron mundësi të shumta zgjedhjeje për motorra mbi 50cc. Zgjidhni modelin dhe markën tuaj të preferuar të motoçrrave në mesin e mijëra shpalljeve për motorra të ri dhe të përdorur.


Markat më të njohura të motorrave mbi 50cc që mund t'i gjeni në MerrJep


Nëse eksploroni kategorinë motorra mbi 50cc do të shihni se markat Japoneze, Italiane dhe Kineze si Honda, Yamahi, Kawasaki, Suzuki, dhe Honda, Piaggio janë markat e motoçikletave që kërkohen dhe shiten më së shumti në MerrJep.com.


Motorr Honda - Që nga lansimi i motoçikletës së parë të markës Honda në vitin 1949, kjo markë ka arritur të shëndrrohet në njërën nga markat më të njohura të motorrave në gjithë botën. E kjo, nuk kishte si të mos vërehej edhe në Kosovë. Motorrat Honda kanë gjithsej 2.699 shpallje në MerrJep.com.


Për të arritur më shpejtë tek modelet e motorrave të markës Honda, përdorni filtrat për kërkim. Pra, kërkoni për motoçikleta Honda në bazë të çmimit dhe vitit të prodhimit.


Motorr Yamaha - Yamaha është gjithashtu një markë e motoçikletave e cila prodhohet në Japoni. Që nga viti 1955 kur filloi me prodhimin e motoçikletave, Yamaha ofron një përzgjedhje të madhe të llojeve të ndryshme të motorrave si Yamaha 50cc, Yamaha Xmax 250, Ymaha R6 e shumë të tjerë.


Shisni motorra të ri dhe të përdorur mbi 50cc në MerrJep.com


Keni motorra mbi 50cc për të shitur?

Regjistroni shpallje për motorra mbi 50cc në MerrJep.com duke i plotësuar të gjitha detajet që kërkohen për modelin e motorrit që ju dëshironi të shisni.


Bli dhe shit lehtë, sigurt, dhe shpejt në MerrJep.com. Regjistro shpallje për motoçikleta mbi 50cc dhe vendos shpalljen tënde në mesin e mijëra blerësve potencial.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione