Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Goma te holla - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Goma te holla , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Goma te holla Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:37 Vetura  ·  Acura  ·  MDX  ·  Lipjan

Shes 3 goma 225 40 18 jan tek

60 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Shk 18:39 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Goma rezerva

08 Pri 13:24 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Same  ·  75  ·  Viti

Gomat komplet me bandash

350 EUR

10 Gush 16:48 Vetura  ·  Honda  ·  Accord  ·  Prishtinë

Honda 1.6 16v Sport

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Jan 11:50 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Lipjan

Shiten goma te veres

50 EUR

18 Qer 13:15 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Biqikleta LEOPARD

65 EUR Price Reduced

03 Shk 15:28 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Ferizaj

goma rezerv

60 EUR

30 Tet 09:24 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

Shten 2 goma te reja rezerva te audis a 4 2011

50 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Sht 19:36 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

CROSSWAVE,,,,SCOTT,,,,BUFFALO

110 140 180 EUR

22 Gush 11:25 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Biqiklet me goma te holla e re

270 EUR

13 Korr 23:50 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

biciklet garuese

1 EUR

03 Korr 23:02 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Malishevë

Fellne 17 per golf 4 me goma te holla

280 EUR

26 Nën 09:43 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Biciklet

280 EUR

Viti: 2016
24 Nën 18:29 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet

280 EUR

Viti: 2016
29 Maj 10:55 Moped (nën 50cc)  ·  Peugeot  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Bicikleta sport urgjent

80 EUR

24 Sht 08:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Shitet apo nderrohet Passati

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 15:26 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Prizren

Biciklete

50 EUR

24 Shk 10:51 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Deçan

INTERNACIONAL

3 500 EUR

06 Nën 15:21 Vetura  ·  Gjilan

FORD FOCUS DIZEL -02

04 Sht 12:25 Vetura  ·  Suzuki  ·  SJ Samurai  ·  Ferizaj

Suzuki SJ Samurai -87

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Pri 08:43 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Vushtrri

Massey Ferguson 4255

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Goma te holla | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione