Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

IMT kosa - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe IMT kosa , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj IMT kosa Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:54 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Skenderaj

PROKOLIC 16 E BEOGRADI

1 400 EUR

Sot 08:36 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Skenderaj

GRABUJA ME RRYPA SIP SLLOVENE

669 EUR

Sot 07:12 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Malishevë

Kosa imt

Dje 08:22 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Skenderaj

VLLAQA ME 3 KRIH iMT 049589654 ‘

280 EUR

16 Maj 10:18 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Dardanë

Kos për traktor

150 EUR

15 Maj 19:48 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  558  ·  Skenderaj

.BLEJ TRAKTOR IMT 539 .533 RAKOVC IMR

2 EUR

15 Maj 19:36 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Skenderaj

iMT 539 viti 1996 NDRRIM BAJM

43 EUR Price Reduced

15 Maj 11:31 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  558  ·  Vushtrri

Imt 558 rks

2 EUR Price Reduced

12 Maj 20:34 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Skenderaj

Me Marrveshje!

02 Maj 18:50 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Skenderaj

PLLUGJ 755 te BEOGRADI.

420 EUR

01 Maj 20:16 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Pjesët rezerve  ·  Drenas

Shitet

220 EUR

17 Pri 12:28 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Skenderaj

FREZA TE REJA 1.65m FARMERS

1 080 EUR

15 Pri 08:30 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Skenderaj

PRKOLICA 16 me KIPER E BOGRADIT.

1 350 EUR Price Reduced

13 Pri 16:43 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Skenderaj

Me Marrveshje

05 Pri 08:16 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Pejë

Blejm.traktorra mjete bujsore

11 EUR

19 Mar 19:37 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Skenderaj

Me Marrveshje

18 Mar 19:55 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Skenderaj

IMT 539

04 Mar 19:11 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Skenderaj

Shiten pllugjt 755 iMT NDRRIM BAJM

370 EUR

02 Shk 13:20 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Skenderaj

RIMORKIO 20 ( PROKOLIC) E TREPQES

1 000 EUR Price Reduced

29 Jan 20:24 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Skenderaj

Qmimi me marrveshje!

12 Jan 13:53 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Skenderaj

Shiten pllugjt 755 te iMT es.

420 EUR

04 Sht 17:55 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  542  ·  Ferizaj

shiten komplet mjetet bujsore

1 EUR

09 Gush 17:33 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Moto-kultivatorë  ·  Kastriot

Kosa per imt 509

250 EUR

16 Korr 06:22 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  TAFE  ·  42  ·  Vushtrri

SHES KOSEN IMT SHUM E RUJTNE

13 Korr 17:36 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Moto-kultivatorë  ·  Malishevë

hitet goldon imt 509

2 100 EUR

15 Qer 08:03 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Pjesët rezerve  ·  Ferizaj

Kos e imts si re

27 Maj 09:11 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Prishtinë

Kositse imt Dizel Profesionale

750 EUR

20 Maj 13:46 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Burim

Kos e traktorit IMT

12 Maj 22:18 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  558  ·  Gjilan

Imt 558, pneumatska sejalica za kukuruz i rotaciona kosa

9 500 EUR

16 Pri 08:57 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Dardanë

SHITET KOSA IMT

350 EUR

04 Mar 12:23 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Besianë

Blejm.traktorra mjete bujsore

12 Shk 13:21 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

Kosa Tinaz 135

850 EUR Price Reduced

05 Shk 21:53 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

Shitet pllugu dhe makinina mbjellse 15 rena

550 EUR

22 Dhj 12:34 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Mitrovicë

Kos per imt

28 Tet 09:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Sportvan  ·  Vushtrri

GOLF SPORTSVAN 2.0 TDI Blue motion VITI 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj IMT kosa | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione