Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Passat B7 2.0tdi - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Kosovë

Vetura , 105

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Passat B7 2.0tdi , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Passat B7 2.0tdi Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 19:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

Passat B7 USA 2.0tdi 140ps 2012 rks

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:06 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW PASSAT B7 2.0TDI DSG 2012 I DOGANUAR RKS ULSE ME NXEMJE

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 10:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ferizaj

Passat B7 ���� 2014 Automatik DSG 2.0TDI

123 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 02:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Fushë Kosovë

Passat b7 2.0tdi dsg 4motion 170hp highline

9 200 EUR

17 Shk 02:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Fushë Kosovë

Passat B7 2.0tdi dsg 4motion 170hp Highline

8 750 EUR

03 Shk 07:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat R-Line 2.0 DSG 4Motion 177ps ,,Pa Dogan,,

7 900 EUR

29 Jan 08:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ferizaj

PASAT B7 2.0 TDI V.P 2014 RKS QMIMI 9.500 eu ☎️044280873

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 11:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ferizaj

VW Passat B7 2.0TDI Automatik DSG

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Jan 22:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Fushë Kosovë

Passat B7 2.0TDI DSG

13 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 11:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Mitrovicë

PASSAT B7 AUTOMATIK-TIPTRONIC DSG 2.0TDI 2012

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 19:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ferizaj

Passat B7 2.0tdi DSG BlueMotion

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Dhj 04:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Volkswagen Passat B7 2.0TDI 4 motion

10 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Dhj 18:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

Passat 2.0 tdi dsg ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 23:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ferizaj

Pasat b 7 2.0 tdi bluemotion rks 14/10/2024 9000 eu

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Nën 06:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

SHES PASSAT B7 2013

10 700 EUR

30 Tet 22:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

Passat b7 2.0Tdi

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Tet 22:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

Passat b7 2.0TDI

24 Tet 18:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Klinë

Passat B7 Bluemotion “2012”

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Tet 18:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

VW PASSAT B7 2.0TDI DSG 2012 RKS

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 08:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Mitrovicë

Passat ALL-TRACK 2.0TDI DSG Panoram 4Motion ,,Pa Dogan,,

7 600 EUR

03 Tet 18:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

Passat B7

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 08:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Mitrovicë

Passat B7 2.0 TDI , Viti 2014 DSG Automatic Model HighLine��

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 10:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

Passat B7 2.0TDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 20:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

passat b7 2.0tdi

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 23:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat b7 2.0tdi

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 12:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Mitrovicë

Passat B7 Estate 2.0TDI Blutech

4 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Gush 09:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

Passat B7 2.0TDI

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Gush 09:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Mitrovicë

PASSAT B7 R-LINE AUTOMATIK-TIPTRONIC DSG 2.0TDI 2013 FULL

8 350 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Gush 13:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Mitrovicë

PASSAT B7 R-LINE AUTOMATIK-TIPTRONIC DSG 2.0TDI 2013 FULL

7 950 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 19:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Dardanë

Passat b7 2.0TDI 4Motion 170ps

10 EUR Price Reduced

29 Korr 11:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Besianë

Passat B7

3 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 11:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Mitrovicë

PASSAT B7 AUTOMATIK-TIPTRONIC DSG 2.0TDI 2013 FULL OPSIONE

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Korr 10:14 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjilan

Passat B7 All Track 2.0TDI

13 EUR

07 Korr 20:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW PASSAT B7 2.0TDI AUTOMATIK DSG HIGHLINE RKS!!

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 22:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat R-Line 2.0 DSG 177ps 4Motion ,,Pa Dogan,,

7 800 EUR

01 Qer 11:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Mitrovicë

Passat B7 2.0 DSG Viti 2013 HighLine Full Opcionë Pa Doganë

8 100 EUR

28 Pri 15:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat B7 R-Line 2013 2.0 DSG 4Motion

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 13:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Mitrovicë

Passat B7 2.0TDI DSG F1 Bluemotion

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 16:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Mitrovicë

Passat B7 2.0TDI DSG 2013 Bluemotion

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 00:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

passat b7

7 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 17:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

Pershkrimi

12 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Shk 12:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat b7 2.0tdi comfortline

11 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Shk 15:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ferizaj

Passat B7 2.0TDI 2011

9 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Shk 16:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat B7 2013 2.0tdi automatik dsg

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 14:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjilan

Passat B7 2.0TDI DSG HighLine RKS full ekstra

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 00:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Mitrovicë

PASSAT B7 2014 AUTOMATIK 2.0 TDI RKS

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Jan 13:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Mitrovicë

Passat B7 2.0TDI 2012 i Regjistruar RKS me Liber Servisi

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Jan 10:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Shes VW Passar B7 2.0TDI DSG Atomatik 4 Motion Highline

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Dhj 14:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Mitrovicë

Passat B7 2.0TDI DSG 2012 i Regjistruar RKS ,,Full Extra,,

11 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Dhj 21:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Mitrovicë

Passat

2 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Passat B7 2.0tdi | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione