Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Sprinter 416 - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Sprinter 416 , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Sprinter 416 Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

16 Maj 20:02 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

sprinter 518

18 EUR

03 Mar 18:57 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Viti

Sprinter 416 Viti prodhimit 2006 18 ulse

4 000 EUR

12 Dhj 22:10 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  416  ·  Prishtinë

OKAZION⚠️ Mercedes Sprinter 416

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 20:02 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

sprinter 416

10 000 EUR

10 Dhj 19:02 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  416  ·  Prishtinë

SUPER OKAZION MERCEDES BENZ SPRINTER 416

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: > 500 000
21 Qer 22:02 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  416  ·  Therandë

Shes Mercedes Sprinter

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
21 Qer 13:43 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  416  ·  Therandë

Mercedes 416 Cdi

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
03 Maj 11:46 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Prizren

Sprinter 416

5 500 EUR

10 Korr 23:34 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Mercedes Sprinter 416 CDI

9 500 EUR

10 Korr 23:34 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Mercedes Sprinter 416 CDI

9 500 EUR

09 Korr 15:06 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Mercedes Sprinter 416 CDI

9 500 EUR

30 Qer 10:15 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  416  ·  Prishtinë

Sprinter

21 Qer 23:23 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Prizren

Sprinter 416

6 000 EUR

17 Pri 11:31 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Prizren

Mercedes Benz 416 Sprint

9 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Mar 12:37 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Mercedes Sprinter

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Dhj 17:52 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  416  ·  Mitrovicë

Mercedes sprinter 416

6 000 EUR

14 Tet 11:20 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Lipjan

Mercedes sprinter 416

20 Korr 14:32 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Gjakovë

Minibus Sprinter 416 2002

05 Maj 17:50 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Sprinter  ·  Vushtrri

Mercedes Sprinter 416

12 300 EUR

19 Jan 16:59 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  416  ·  Therandë

Shitet kombi sprinter 416

8 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: > 500 000
14 Dhj 18:54 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Besianë

SHES SPRINTER 416 CDI ME FRIGO MRENA 1 VIT RKS

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Dhj 12:12 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  416  ·  Therandë

Shitet kombi sprinter 416 cdi

9 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: > 500 000
16 Nën 09:33 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Mitrovicë

Goma sprinterit 413 / 416

350 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Sprinter 416 | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione