Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura Mercedes-Benz ne shitje - Zgjidhni modelin e juaj te preferuar me nje klikim te vetem

A-Class , 3996
B-Class , 973
C-Class , 6136
CE-Class , 47
CL-Class , 69
CLA-Class , 107
CLC-Class , 34
CLK-Class , 169
CLS-Class , 296
E-Class , 5754
G-Class , 94
GL-Class , 169
GLA-Class , 34
GLC-Class , 77
GLE-Class , 125
GLK-Class , 190
GLS-Class , 6
ML-Class , 1489
R-Class , 126
S-Class , 922
SL-Class , 71
SLK-Class , 69
V-Class , 482
190 , 7158
200 , 2998
220 , 5017
230 , 221
240 , 320
250 , 4060
260 , 35
270 , 1449
280 , 284
290 , 142
300 , 1054
320 , 1179
350 , 402
380 , 45
400 , 113
416 , 55
420 , 25
450 , 19
500 , 60
560 , 8
600 , 41
AMG GT , 39
AMG GT S , 15
MB 100 , 159
SLR , 4
SLS AMG , 5
Vaneo , 176
Vario , 67
Viano , 210
Model tjetër , 3675

Vetura Mercedes-Benz, të reja dhe të përdorura në shitje në gjithë Kosovën mund t'i gjeni vetëm në këtë faqe!


Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar vetura Mercedes-Benz me transmision manual apo automatik, me doganë apo pa doganë këtu ju mund të gjeni seritë më të njohura të Mercedes-Benz duke përfshirë Mercedes C class, Mercedes G class, Mercedes A class, Mercedes C class dhe më shumë.

Dje 16:47
Linku:
Shitorja Vetura , Ferizaj

Mercedes Benz E 220 Cdi Avangarde

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:31
Linku:
Vetura , Prishtinë

Sprinter

12 000 EUR

Sot 11:15
Linku:
Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz E220 2017

24 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:47
Linku:
Shitorja Vetura , Ferizaj

Mercedes GLC 220 Cdi Automatik 4 Matic Viti 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:00
Linku:
Vetura , Ferizaj

Shiten Gumat

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar

Sot 16:43 Shitorja Vetura , Kaçanik

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Online
Sot 16:43 Shitorja Vetura , Gjakovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 16:42 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 16:40 Vetura , Prishtinë

shitet Mercedes E clase 320

Viti: 2001
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 16:30 Vetura , Gjakovë

2014 Mercedes-Benz b-classe 180cdi me dogan

11 490 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 15:33 Vetura , Ferizaj

Shitet benzi w126 3.0

1 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:06 Vetura , Prishtinë

Mercedes B Class 2.0 Dizell Manual

5 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:06 Vetura , Prishtinë

MERCEDES E KLASS 220 CDI AUTOMATIC VP 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:05 Vetura , Prizren

Mercedes C 220 AMG-LINE•

28 000 EUR

Sot 15:05 Vetura , Prishtinë

A class 1.4Benzin Viti 2003

2 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:04 Vetura , Viti

Mercedes C200 CDI 2013 Automatik Avangarde Dogan Te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:03 Vetura , Lipjan

��SHITET MERCEDES ML320 CDI BLEUTEC FACELIFT��

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:03 Vetura , Mitrovicë

Shes ndĕrroje

2 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:44 Vetura , Gjilan

Shitet Mercedes-benz C220 cdi Automatik

3 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 14:44 Vetura , Gjilan

Shitet Mercedes-benz C220 cdi Automatik

3 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 14:44 Vetura , Gjilan

Shitet Mercedes-benz C220 cdi Automatik

3 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 14:44 Vetura , Besianë

Shitet mercedes a170 dizell 1.7

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:44 Vetura , Mitrovicë

Mercedes benz E220

9 999 EUR

Sot 14:43 Vetura , Ferizaj

Mercedes b klas ne rks 8 muj

4 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 14:39 Vetura , Lipjan

Mercedes S350 4'matik 2011 presidencial km garantume

18 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:39 Vetura , Lipjan

Mercedes A170 vaneo AUTOMATIK 2005 i doganuar

3 333 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:35 Vetura , Prishtinë

MERCEDES E 220CDI ME DOGAN PANORAM LEDA XENON - 2014

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 14:32 Vetura , Prishtinë

Shitet: CLS AMG Line 4matic

20 500 EUR

Sot 14:30 Vetura , Pejë

Mercedes E320 CDI Avangard

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 14:28 Vetura , Pejë

Mercedes E300 Cdi Avantgarde Facelift i Doganuar rks -15

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:25 Vetura , Prizren

Mercedes B class 2.0 CDI

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:25 Vetura , Prizren

Mercedes C200 2012

11 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:24 Vetura , Prishtinë

MERCEDES E220 CDI AUTOMATIK FACELIFT I DOGANUAR RKS

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:20 Vetura , Drenas

Mercedes AClas 1.7 Dizel CDI RKS 5MUJ 043/708/673

2 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:20 Vetura , Dardanë

Mercedes 190d

1 300 EUR

Sot 14:20 Vetura , Vushtrri

MERCEDES A CLASS 200 CDI AUTOMATIC MODEL 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:17 Vetura , Prishtinë

Mercedes benz sprinter

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:15 Vetura , Lipjan

Mercedes-Benz E220 Cdi Blueefficiency

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:15 Vetura , Klinë

Mercedes Benz

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:12 Vetura , Drenas

Mercedes 300 rks 049450880

1 100 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:12 Vetura , Prishtinë

Mercedes A170 Cdi

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 14:09 Vetura , Prishtinë

Mercedes B class 180cdi 7G DCT

19 800 EUR

Sot 14:06 Vetura , Malishevë

Blej Vetura

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:06 Shitorja Vetura , Ferizaj

Mercedes-Benz E200 (2.0) AMG LINE

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:50 Vetura , Drenas

Mercedes 250 Dizel Fabrikisht RKS +NDRRiM

999 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:49 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet mercedesi 2.2disel viti 96

780 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 13:49 Vetura , Mitrovicë

Mercedes Benz A180 1.6i 2013

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:35 Vetura , Prishtinë

Mercedes E270CDi 1vjet Rks

5 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:33 Vetura , Fushë Kosovë

Blej kombi dhe kamioneta sprinter

700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:32 Vetura , Prishtinë

MERCEDES E250 CDI - AUTOMATIK F1 - VITI 2010 - KLIM - RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:31 Vetura , Vushtrri

Shitet Toka

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:29 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedes-Benz C180 9G -Tronic

30 500 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 13:13 Vetura , Pejë

Mercedes E220d 4Matic viti 2018 pa dogan

11 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Platforma më e madhe për tregti online në Kosovë, MerrJep.com është platforma e vetme që ofron mundësinë të blini apo shisni vetura Mercedes-Benz në kohë reale, vetëm duke u bërë pjesë e 70.000 vizitorëve ditorë në faqen tonë.


Nëse edhe ju jeni në treg duke kërkuar të blini apo shisni Mercedes-Benz të ri apo të përdorur, ju tashmë jeni në vendin e duhur. Mjafton të shfletoni faqen tonë e cila ka mbi 41.000 shpallje për vetura Mercedes-Benz në shitje në Kosovë dhe të gjeni veturën që kërkoni.


Vetura Mercedes-Benz të serive më të njohura në shitje


Po kërkoni një veturë me një ndryshim të vërtetë? Dëshironi më të mirën nga të dy botët? Ka shumë të ngjarë t'i gjeni këto në Mercedes-Benz C Class, A Class, G Class dhe serive të tjera të Mercedes-Benz.


Mercedes-Benz është përzierja e përsosur e prakticitetit dhe luksit, duke e bërë atë një kombinim ideal për këdo që dëshiron të zotërojë një makinë Mercedes-Benz.


Pra, çfarë po prisni? Shfletoni faqen tonë dhe gjeni Mercedes Benz-in tuaj personal në mesin e mijëra shpalljeve për Mercedes-Benz e220, Mercedes e200, Mercedes a class 170, Mercedes c220, etj.


Shisni Mercedes-Benz në MerrJep.com


Nëse jeni duke kërkuar një vend për të shitur Mercedes-Benz pa shumë mundime, tashmë ju jeni në vendin e duhur.


Platforma MerrJep.com ju mundëson të shisni veturën tuaj Mercedes-Benz vetëm duke regjistruar një shpallje falas në mesin e mijëra shpalljeve për vetura në shitje.


Një mënyrë e shkëlqyeshme për të shitur veturën tuaj Mercedes-Benz në internet është krijimi i një reklame shumë specifike për tregun tuaj.


Ju duhet të krijoni një reklamë që i tërheq blerësit potencialë në treg për automjetin tuaj, të ngarkoni disa fotografi të mira dhe një përshkrim të mirë të automjetit. Eshtë një ide e mirë të përfshini historinë e automjetit dhe një listë të çdo përmirësimi që keni bërë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione