Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

bmw x5 30d - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bmw x5 30d , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj bmw x5 30d Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

15 Shk 15:40
Linku:
Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Dragash

Bmw X5

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:05
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Gjakovë

BMW X5 M30d X-DRIVE SPORT - i sapo Doganuar ����

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 13:05
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Gjakovë

BMW X5 M30d X-DRIVE SPORT - i sapo Doganuar ����

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:40 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Prizren

SHES VETUREN BMW X5

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:00 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Vushtrri

BMW X5 30D 258ps AUTOMATIK 7 Ulese Pano Kamera Head UP

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:53 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Vushtrri

BMW X5 30D M-Sport AUTOMATIK 240…KM

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:38 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Viti

BMW X5 30d 2011 3.0 Diesel Automatik RKS i dytë n’KS nga CH

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:14 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Prishtinë

BMW X5 30D M-SPORT PRO INDIVIDUAL 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Shitësit të Besuar
Dje 02:38 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Drenas

BMW X5 2016 30D MPACKET FULL OPCIONE 046808808.

29 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Pri 14:17 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Prishtinë

Shitet X5

1 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 14:37 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Prishtinë

Bmw X5 30d

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 12:26 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Shtime

Bmw x5 30d

31 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 12:43 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Prishtinë

Shitet BMW����

21 499 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Shk 13:20 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Lipjan

BMW X5 30d 2011 Facelift ! Anglez !

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Shk 23:29 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Lipjan

Bmw X5 30d Facelift 2011 ! Anglez !

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Shk 02:38 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Pejë

BMW X5 30D M SPORT PAKET NGJYRA E KALTERT MBYLLT (FOLJE)

65 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
17 Shk 02:26 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Dragash

BMW X5

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Shk 15:40 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Dragash

Bmw X5

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Shk 00:55 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Pejë

Bmw X5 30d Facelift

7 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Shk 22:53 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Prishtinë

BMW X5 30D

27 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Shk 08:31 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Mitrovicë

Bmw X5 E70 X-DRIVE AUTOMATIK 2009 !!!!

10 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Jan 17:02 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Pejë

BMW X5 30D X-DRIVE M-PACET PANORAM RKS 1 VIT -09

24 Jan 14:07 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Prishtinë

Shes Veturen ne gjendje te shkelqyer

71 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Jan 07:59 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Vushtrri

Shitet Bmw X5 30d Xdrive Full Opsion Viti 12/2018

65 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Jan 00:09 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Prishtinë

per shitje

28 000 EUR

12 Jan 20:57 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Besianë

Bmw x5

73 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 17:30 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Prishtinë

Bmw X5 30d Xdrive Rks

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Dhj 14:05 Vetura  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Fushë Kosovë

BMW X5 M-paket 30d

55 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
23 Dhj 21:09 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Gjakovë

Bmw x5

18 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 23:51 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Prishtinë

Bmw x5 30D

26 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Dhj 06:31 Vetura  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Pejë

BMW X5 3.0D X-DRIVE M-PAKET PANORAM RKS 1 VIT FULL OPSION

03 Dhj 12:12 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Prizren

Shes veturen BMW X5 30d 2011

18 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Dhj 21:10 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Prizren

Shes veturen BMW X5 30d 2011

18 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Nën 20:42 Vetura  ·  Klinë

bmw x5

16 Nën 15:11 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Prishtinë

BMW X5 30D 2014 RKS

24 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 02:40 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Klinë

BMW X5 30D M PAKET 2015 “pa dogan”

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 00:20 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Prishtinë

BMW X5 XDRIVE30D 3.0-258 D

32 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Sht 23:27 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Skenderaj

X5 XDRIVE30D 3.0-258 D

33 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Sht 19:42 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Gjakovë

SHITET BMW X5 30D 2014 Full M packet pa dogane

28 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Gush 14:03 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Prishtinë

Shitet X5 30d x-drive

10 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Korr 14:06 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Ferizaj

Bmw X5 30d mpaket

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 17:40 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Besianë

SHITET BMW X5 Xdrive 30d

25 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 16:10 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Drenas

Shitet BMW x5 30D

33 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Maj 21:42 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Dragash

Shes BMW X5 30d

19 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 16:21 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Dragash

Shes BMW X5 30d

19 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 03:00 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Besianë

BMW X5 30D X-drive M-packet RKS 79.000km

Viti: 2019
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
24 Pri 21:49 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Drenas

Shitet BMW x5 30D

33 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Pri 17:42 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Prishtinë

Bmw X5 f15 3.0D 30D

36 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Pri 01:21 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Ferizaj

Bmw x5 AUTOMATIK 30d 045 693 540

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 19:20 Vetura  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Pejë

Bmw x5

38 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Jan 16:18 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Prishtinë

Bmw X5

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Jan 13:00 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Prizren

Shitet Bmw x5 fool options

39 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj bmw x5 30d | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione