Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura BMW në shitje - Shpallje për BMW X5, BMW E47, BMW X3, BMW 320

Seri 1 , 2836
Seri 2 , 369
Seri 4 , 228
Seri 3 , 9890
Seri 5 , 6117
Seri 6 , 128
Seri 7 , 759
Seri 8 , 17
M-modele , 890
X-modele , 4555
Z-modele , 26
2002 , 113
i3 , 7
i8 , 6
Kërkoni vetura BMW në shitje? Gjeni një gamë të gjerë të veturave BMW të reja dhe të përdorura të disponueshme për blerje në Kosovë.

Gjeni një gamë të gjerë modelesh, përfshirë seritë BMW X3, BMW X5, BMW X6, BMW E47, BMW E46, BMW 320, BMW 530, BMW 520. BMW 320 dhe modele të tjera të serive luksoze X dhe seritë 3, 4,5 në kategorinë MerrJep BMW të përshtatshme me stilin tuaj të jetës dhe nevojave tuaja personale.
17 Korr 02:20
Linku:
Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Prishtinë

Bmw X5 m50d

28 000 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:17
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  730  ·  Gjakovë

BMW 730d LONG VERSION - I Regjistruar RKS ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:04
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  120  ·  Gjakovë

BMW 1 D 2.0 MODEL URBAN - i sapo Doganuar ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:57
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:22
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar

Sot 23:24 Vetura  ·  BMW  ·  X6 M  ·  Prishtinë

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

21 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:24 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Mitrovicë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:23 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Artanë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE

9 900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 23:23 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Besianë

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:23 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prishtinë

Shitet Vetura Bmw Gt me dogan 2018 viti automatik.

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:22 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Kastriot

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:22 Vetura  ·  BMW  ·  M6  ·  Ferizaj

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:22 Vetura  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Kaçanik

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:22
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Dragash

��BLEJM VETURA TE❌ AKSIDENTUME❌DEFEKT❌PA DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 23:22 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  730  ·  Klinë

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:22 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Burim

��BLEJM VETURA DEFEKT OSE AKSIDENT❌BMW❌AUDI❌MERCEDES

9 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 23:22 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  330  ·  Artanë

❌Blejm Vetura ❌Qe Nuk I Perdorni Me Defekt Pa Dogan VW BMW

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 23:22 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  550  ·  Fushë Kosovë

BLEJM VETURA MOTORR DEFEKT AKSIDENT A DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 23:22 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Rahovec

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI DEFEKT DHE NE RREGULL

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:22 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Burim

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:22 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  ActiveHybrid 5  ·  Gjilan

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT ATO

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 23:21 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ferizaj

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:21 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Prishtinë

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2019
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 23:21 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Fushë Kosovë

��BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI ME DEFEKT DHE PA DOGAN

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 23:20 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  550  ·  Gjilan

AUTO-SHARRI (BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 23:20 Vetura  ·  BMW  ·  M5  ·  Drenas

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:20 Vetura  ·  BMW  ·  X6  ·  Burim

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:19 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Burim

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 23:19 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Rahovec

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

9 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 23:19 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Prishtinë

��BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

14 888 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 23:19 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Fushë Kosovë

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2005
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:19 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Fushë Kosovë

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:19 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Prishtinë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

Viti: 2012
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 23:19 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Gjakovë

BLEJM VETURA ME DEFKT PA DOGAN ME RKS VW BMW AUDI

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 23:18 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  324  ·  Fushë Kosovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

99 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 22:56 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X6 M  ·  Fushë Kosovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

14 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 22:39 Vetura  ·  BMW  ·  218  ·  Lipjan

BMW 218 D..Xdrive..2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:35
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Gjakovë

BMW X5 30d X-DRIVE 7 ULSE - DOUBLE PANORAM

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:25 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Shtime

BMW 320D (G20) 2019 190ps TwinTurbo i sapo doganuar

27 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:25
Linku:
Vetura  ·  BMW  ·  118  ·  Malishevë

BMW 118 d SPORT 1 vit regjistrim

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:25 Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Ferizaj

Bmw x3 3.0D M-Paket Xdrive Automatik Facelift 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:24 Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Ferizaj

Shes BMW X3 Mpacket

18 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:23 Vetura  ·  BMW  ·  X6  ·  Burim

AUTO-TREGU =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

49 699 968 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 22:23 Vetura  ·  BMW  ·  325  ·  Artanë

BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE QE SJU DUHEN NE TER KOSOVEN

15 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:23 Vetura  ·  BMW  ·  523  ·  Mitrovicë

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DHE PA DOGAN

80 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 22:23 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Rahovec

AUTO -TREGU ��BLEJM TE GJITHA KERRET NE KS OSE PA DOGAN��

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 22:23 Vetura  ·  BMW  ·  430  ·  Gjilan

��BLEJM VETURA GJITHA LLOJET AKSIDENT DEFEKT RKS PA DOGAN��

80 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:23 Vetura  ·  BMW  ·  120  ·  Ferizaj

��- BMW - (1) 2.0 Diesel- 2008- FACELiFT- NDRRiM ��

6 700 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 22:23 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Skenderaj

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:23 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Vushtrri

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

80 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:23 Vetura  ·  BMW  ·  X6  ·  Pejë

BMW x6 30 D xDrive Facelif Full Opcione rks 1 vit

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:22 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Pejë

BMW 320D XDrive 2015

17 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:22 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prizren

I BLEJM VETURAT QE NUK I PERDORNI PA DOGAN

18 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:21 Vetura  ·  BMW  ·  318  ·  Prishtinë

Bmw 318D 2.0 Automatik

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Vetura BMW në shitje Kosovë


Po kërkoni vetura BMW në shitje? Mos shikoni më larg se kategoria jonë ekskluzive kushtuar veturave BMW në Shitje në Kosovë. Në këtë kategori, ju mund të gjeni një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të modeleve BMW.

Pavarësisht nëse jeni në kërkim të një versioni me motor benzinë ose naftë, automatik ose manual, të doganuar ose me tabela nga jashtë, të rinj ose të përdorur.

BMW X-Model


BMW X Model është një gamë e automjeteve premium të aktivitetit sportiv të prodhuara nga BMW në të cilën bashkohet stili, hapësira, përformanca dhe fuqia e motorrit. Kjo seri përbëhet nga automjetet e fuqishme sportive BMW X1, BMW X2, BMW X3, BMW X4, BMW X5, BMW X6 dhe BMW X7.

Nëse jeni të interesuar të përjetoni adrenalinë që sjellin modelet e BMW X atëherë, hidhni një sy modelet e kësaj serie që mund t'i gjeni në MerrJep. Në këtë kategori ju mund të vetura MerrJep BMW X5 në shitje, BMW X6 në shitje,MerrJep BMW X3 dhe më shumë.

BMW Seria 3 dhe BMW Seria 5


BMW Seria 3

MerrJep BMW Seria 3 e BMW ka ekzistuar për një kohë shumë të gjatë.. Kjo seri tani ofron një larmi të gjerë modelesh duke përfshirë BMW 320 në shitje xDrive, BMW 318, BMW 320 D-M-Paket, BMW 330, BMW M46 dhe modele tjera veturash.

BMW Seria 5


MerrJep BMW Seria 5 është një seri e veturave luksoze me madhësi të mesme e prodhuar nga prodhuesi gjerman BMW.

Kategoria BMW MerrJep ka të listuara gjithsej 4.343 shpallje. Në mesin e tyre mund të gjeni modele të shumta të BMW-së përfshirë BMW 530 në shitje, BMW 520 në shitje, BMW 525 dhe më shumë.Përveç këtyre dy serive, në shpalljet për BMW në shitje Kosovë ju mund të gjeni gjithashtu shpallje për MerrJep BMW Seria 7, si dhe modele të tjera të serisë E si BMW E36 në shitje, BMW E46 në shitje.

Si të gjeni modele BMW lehtë në MerrJep?


Merrjep ka listime që shtrihen në të gjithë Kosovën, duke siguruar që mund të gjeni modele të veturave BMW që janë në interesin tuaj.

Filtroni kërkimin tuaj për BMW Kosova në MerrJep për rezultate më të shpejta duke shkruajtur në kutinë e kërkimit “merrjep bmw 320”, “merrjep bmw x6” apo “bmw x6 merrjep” si dhe modele të tjera të serisë që kërkoni.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione