Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

BMW në shitje - Shpallje për modele të ndryshme veturash të markës BMW

Seri 1 , 2575
Seri 2 , 319
Seri 4 , 181
Seri 3 , 9308
Seri 5 , 5731
Seri 6 , 107
Seri 7 , 721
Seri 8 , 14
M-modele , 844
X-modele , 4121
Z-modele , 26
2002 , 104
i3 , 6
i8 , 7

Merrjep ka një larmi të gjerë të veturave BMW për të zgjedhur. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një veturë të re apo një veturë të përdorur, Merrjep ka një mundësi për ju.

Ne kemi një gamë të gjerë modelesh, përfshirë seritë BMW Seria 3, 4, 5, seritë M M5, M3, M4, M8, seritë sportive apo luksoze të nivelit të lartë BMW X1, X4, X5, X6 dhe seri tjera të përshtatshme me stilin tuaj të jetës dhe nevojave tuaja personale.


27 Sht 19:42
Linku:
Vetura , Pejë

Shes / Nderroj BMW X1 2018 2.0

22 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 02:13
Linku:
Vetura , Prishtinë

Bmw 2 Gran Tourer shitet

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:16
Linku:
Vetura , Prishtinë

BMW X1

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Sht 00:08
Linku:
Vetura , Fushë Kosovë

BMW 3-Serie 2016 210 PS stage 2

13 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Sht 11:13
Linku:
Vetura , Prizren

BMW 530 Xdrive Luxury Line

43 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 16:13 Shitorja Vetura , Rahovec

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 16:12 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

99 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 16:11 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Online
Sot 16:11 Shitorja Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
Sot 16:10 Shitorja Vetura , Gjakovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

7 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online
Sot 15:55 Shitorja Vetura , Prishtinë

Shitet Vetura Bmw 320 Xdrive Touring 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:22 Vetura , Gjakovë

BMW 218D 2.0 150 PS ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:06 Vetura , Prishtinë

BMW GT 535D 3.0D PANORAM 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:06 Vetura , Prishtinë

BMW X4 3.0 DISEL M-PAKET 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:05 Vetura , Prishtinë

BMW F10 530D FACELIFT VP 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:44 Vetura , Gjakovë

BMW 218D 2.0 150 PS ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:44 Vetura , Gjilan

Bmw 530xd

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 14:39 Vetura , Pejë

BMW 420D GRAN COUPE M-SPORT PACK/ 2017

26 500 EUR

Sot 14:34 Vetura , Kaçanik

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:28 Vetura , Pejë

BMW X6 30D X-DRIVE FACELIFT I DOGANUAR RKS 1 VIT

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:28 Vetura , Pejë

BMW X6 40d x-drive i doganuar rks full opcione facelift

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:27 Vetura , Prishtinë

Bmw 530e 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:25 Vetura , Ferizaj

��-BMW 320- DiESEL-AUTOMATiK- 2001 RKS NDRRiM��

4 200 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:25 Vetura , Prishtinë

SHITET BMW X3 Xdrive Mpaket 2.0 diesel

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:25 Vetura , Prishtinë

BMW 520 D Xdrive

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:22 Vetura , Prishtinë

BMW 218d Grand Tourer - 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:20 Vetura , Mitrovicë

BMW 318d 2.0 Diesel AUTOMATIK 2013 DISTRONIC

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:15 Vetura , Prishtinë

BMW 330D m-Paket Shadow 286ps

Viti: 2020
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online
Sot 14:13 Vetura , Ferizaj

Shes bmw e46 2.0 dizell

3 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:13 Vetura , Prishtinë

BMW 520D SPORT PACKET 184 PS AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:13 Vetura , Prishtinë

BMW 218D GRAN TOURER 150PS AUTOMATIK

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:12 Shitorja Vetura , Gjakovë

BMW X3 20d X-DRIVE M-Packet - i sapo Doganuar ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 14:12 Vetura , Prishtinë

BMW 320D xDRIVE 184PS SPORT PACKET AUTOMATIK

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:10 Vetura , Klinë

Shitet vetura

45 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 14:06 Vetura , Shtime

Blej Vetura

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:06 Vetura , Artanë

blej vetura

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:06 Shitorja Vetura , Ferizaj

BMW 320d 140 KW 187 PS Automatik

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 14:02 Vetura , Lipjan

Sinti Eleka

175 EUR Price Reduced

Sot 14:02 Vetura , Vushtrri

bmw x3 2.0d Automatik 12/2007

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:47 Vetura , Prizren

BMW 318d 2.0 Diesel AUTOMATIK 2013 DISTRONIC Vetem me Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:34 Vetura , Mitrovicë

BMW 218 2.0 DIESEL AUTOMATIK

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:33 Vetura , Prishtinë

Bmw X5 3.5disel X-Drive ����

26 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:32 Vetura , Pejë

BMW GT 320d X-DRIVE

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:32 Vetura , Pejë

BMW X5 30d X-DRIVE /ME DOGAN RKS

29 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:31 Vetura , Prishtinë

BMW X3 - XDRIVE - AUTOMATIK 2.0 DIZELL 184 PS - VITI 2013 -

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:31 Vetura , Prishtinë

BMW 730D - INDIVIDUAL - AUTOMATIK - PANORAM - RKS -

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:31 Vetura , Lipjan

Automatik bmw 320. 2.0 d viti 2002 rks ni vit

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:30 Vetura , Gjilan

Iveco 2.8 Dizel V.p2002 Rks

4 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 13:12 Vetura , Ferizaj

Bmw X5 diesel 3.0 AUTOMATIK 045693540

4 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:12 Vetura , Ferizaj

BMW e36 dizel 045693540

1 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 13:11 Vetura , Viti

BMW X5 30 D viti 2013 Automatik-Steptronic me Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:11 Vetura , Viti

BMW 730 X-Drive 2019 M_Packet me 83 mij KM (ngjyrë perla)

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999

Po kërkoni në treg për një veturë BMW të re apo të përdorur? Mos kërkoni më shumë se merrjep.com. Ne kujdesemi për ta bërë blerjen tuaj të rradhës të veturës sa më të lehtë dhe pa ndërprerje.

Nëse jeni duke kërkuar për një BMW të re apo të përdorur, hidhni një sy shpalljeve për veturë BMW në shitje dhe gjeni modele të ndryshme veturash.


Veura BMW në shitje - Të reja dhe të përdorura


BMW është makina ideale e vozitjes. Ky tashmë është një fakt i njohur. Por kur duhet të zgjidhni, se cilën BMW duhet të drejtoni? Është një vendim i vështirë. Për të ua lehtësuar punën juve, ne kemi bërë një listë me disa prej modeleve të BMW-së që mund t'i gjeni të listuara për shitje në MerrJep.com.


Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar BMW benzinë, naftë, automatik, manual, të doganuar, me tabela nga jashtë, të re apo të përdorur, këto janë disa nga modelet e BMW-së të cilat mund t'i gjeni në MerrJep.

BMW Seria 3

Seria 3 e BMW ka ekzistuar për një kohë shumë të gjatë. Me serinë 3, BMW vendosi të krijojë një veturë sportive, më luksoze sesa Seria 2. Makina ka evoluar gjatë viteve dhe tani ofron një larmi të gjerë modelesh. Duke filluar me bazën BMW 320i dhe duke lëvizur deri në BMW M3.

Gjatë kërkimit në këtë kategori ju do të hasni në modele të ndryshme të BMW seri 3 duke përfshirë BMW 320 xDrive, BMW 318, BMW 320 D - M-Paket, BMW 330, BMW M46 dhe modele tjera veturash.

BMW Seria 5


Seria BMW 5 është një seri e veturave luksoze me madhësi të mesme e prodhuar nga prodhuesi gjerman BMW. Modeli është prodhuar në pesë gjenerata dhe konsiderohet si një nga modelet më të suksesshme që BMW ka krijuar.

Falë përdoruesve të shumtë të MerrJep të cilët kanë listuar modele të BMW Seria 5 për shitje, kjo kategori ka të listuara gjithsej 4.343 shpallje. Në mesin e tyre mund të gjeni modele të shumta të BMW-së përfshirë BMW 530, BMW 520, BMW 525 dhe më shumë.


BMW M-Model


Seria BMW M është një seri veturash me performancë të lartë bazuar në modelet standarde të prodhimit të BMW. Përmirësimet e orientuara drejt performancës së automjetit përfshijnë modifikime të motorit, pajisje trupore aerodinamike, ulje peshe dhe rritje të performancës.


Modelet e BMW M-Model që mund t'i gjeni të listuara për shitje në MerrJep përfshijnë BMW M5, M3, M4, M8, X5 M, M550, X6 M dhe modele tjera të viteve të ndryshme.


BMW X-Model

BMW X Model është një gamë e automjeteve premium të aktivitetit sportiv të prodhuara nga BMW në të cilën bashkohet stili, hapësira, përformanca dhe fuqia e motorrit. Kjo seri u lansua në vitin 1999 dhe përbëhet nga automjetet e fuqishme sportive BMW X1, X2, X3, X4, X5, X6 dhe X7.

Nëse jeni të interesuar të përjetoni adrenalinë që sjellin modelet e BMW X atëherë, hidhni një sy modelet e kësaj serie që mund t'i gjeni në MerrJep. Në këtë kategori ju mund të gjeni BMW X1 23d, BMW X5 3.0, BMW X6, BMW X3 30d dhe më shumë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione