Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kompjuter - Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kompjuter , kategori Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kompjuter Të gjitha | Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 08:33 Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Koh mates per motorra

17 EUR Price Reduced

28 Qer 16:43 Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Honda CBR 600 2008

04 Nën 11:48 Auto sallon Të tjera  ·  Prizren

Bateri 12V/ 7Ah

19 EUR

18 Tet 18:31 Pjesë rezerve  ·  Prizren

Pjes

1 EUR

31 Maj 11:48 Të tjera  ·  Ferizaj

Kompjuter PC dhe elemente tjera

150 EUR

03 Korr 01:20 Pjesë rezerve  ·  Pejë

Kompjuter dhe regler per suzuki

14 Shk 23:19 Të tjera  ·  Skenderaj

Kosov

50 EUR

17 Shk 07:32 Helmetë/Mbrojtje/Veshje  ·  Gjakovë

Kamera sportive

70 EUR

06 Dhj 17:25 Të tjera  ·  Prishtinë

Bagazh per motorr

40 EUR Price Reduced

08 Tet 17:38 Pjesë rezerve  ·  Ferizaj

ECU Kompjuter per motorr

50 EUR

30 Sht 20:30 Të tjera  ·  Klinë

Pjes për Motora

25 Sht 00:05 Të tjera  ·  Ferizaj

Ule Mobile 1

8 EUR Price Reduced

06 Gush 15:21 Të tjera  ·  Burim

Pajisje sportive e Fitnesit

145 EUR

16 Qer 19:55 Të tjera  ·  Pejë

SHITET URGJENT BIQIKLETA

60 EUR

24 Gush 20:02 Të tjera  ·  Prishtinë

Pjes per skutera

16 Shk 19:35 Helmetë/Mbrojtje/Veshje  ·  Prishtinë

Helmeta Shot per Motorcross

40 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kompjuter | Të gjitha | Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione