Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Aixam | Roadline

18 Qer 02:47 ,

Në vëmendjen tuaj, ju lutem!

100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Qer 12:33 ,

shitet zmadhusi

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Maj 04:34 ,

Shes bicikleten 26

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Maj 16:32 ,

Aparat per akull

550 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Mar 18:35 ,

����URGJENT KARRIKA SHUM LLOJE LIR����

700 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Nën 21:19 ,

Shitet bicikleta

300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Nën 21:11 ,

Shitet bicikleta

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Nën 19:21 ,

Shitet bicikleta��

170 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Sht 19:00 ,

Dyer te oborrit

120 EUR

Viti: 50-at
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Pri 16:23 ,

Shes kastefon me cd ne gjendje te mire

12 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Pri 21:37 ,

shiten matorri

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Mar 19:15 ,

Shes tepih te re cmimi 30 shum e bukur edhe e mir

30 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Jan 02:15 ,

qipa

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Dhj 22:53 ,

Shiten

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Dhj 11:15 ,

Shitet maqina e kauqave edhe kerreve

130 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Sht 18:03 ,

dyer per oborr ne llagera

170 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Gush 13:40 ,

shitet audia 80 e qlajmruar

550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Shk 20:41 ,

shitet fordi urgjend

280 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Shk 16:38 ,

Shitet vektra

480 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Jan 00:24 ,

Ndrroj fellnet

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Jan 18:53 ,

invertari shitet urgjent

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Dhj 21:57 ,

Shes dvd per kerr

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Nën 23:04 ,

golf 4

200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Nën 10:26 ,

Shitet qeni per oborr shum lir

150 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Tet 12:01 ,

Shiten pjest per opel zafira

110 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Sht 19:46 ,

fellna AMG

400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Gush 14:39 ,

Seat ibiza 1.4TDI Shitet nga: Ari Sot 13:38 Fshini

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Gush 16:15 ,

Shitet projektor i ri HD LLED

180 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Korr 14:05 ,

Agregat

350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Korr 19:12 ,

Alfa Rome

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 21:13 ,

Shitet boj nrrim me kerre tabela te huaj

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Qer 16:51 ,

Shiten motorrat

900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 22:26 ,

Cutter

500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
16 Pri 15:32 ,

astra gsi

1 550 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Pri 11:38 ,

shitje

4 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 09:57 ,

Aixam Roadtime dizel

3 685 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 19:16 ,

Us bit

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Dhj 12:43 ,

Shiten

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Nën 20:57 ,

shes radion

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Nën 22:19 ,

Shesim minila,shamija,kmisha

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Maj 22:33 ,

Klush Dhelpres

100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Shk 18:53 ,

Shiter

4 444 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Sht 12:18 ,

Shes ramin e skares i pa perdour kurr

90 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim