Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Alpina | D5

22 Mar 16:08 ,

BMW Alpina D5 Naftë 350PS

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Jan 18:47 ,

Sat

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Në fillim