Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Alpina Të gjitha në Kosovë

B10 , 57
B12 , 49
B3 , 48
B4 , 116
B5 , 94
B6 , 21
B7 , 19
B8 , 8
D10 , 10
D3 , 10
D4 , 3
D5 , 2
XD3 , 9

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Alpina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

01 Qer 17:10 Vetura , Pejë

Blej vetura qe i keni per ti shitur rks pa dogan 049424346

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Qer 17:10 Vetura , Vushtrri

Blej vetura qe i keni per ti shitur rks pa dogan 049424346

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Maj 06:18 Vetura , Besianë

it's +27788225528 secunda Abortion pills for sale

200 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Maj 06:17 Vetura , Besianë

it's +27788225528 east london Abortion pills for sale

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Maj 06:16 Vetura , Besianë

it's +27788225528 Johannesburg Abortion pills for sale

200 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Maj 06:16 Vetura , Besianë

it's +27788225528 Midrand Abortion pills for sale

200 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Maj 06:13 Vetura , Besianë

it's +27788225528 empangeni Abortion pills for sale

200 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Maj 06:11 Vetura , Besianë

it's +27788225528 winnie mandela Abortion pills for sale

200 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Maj 06:08 Vetura , Besianë

it's +27788225528 tembisa Abortion pills for sale

200 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Maj 06:07 Vetura , Besianë

it's +27788225528 kaalfontein Abortion pills for sale

200 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Maj 06:06 Vetura , Besianë

it's +27788225528 Midrand Abortion pills for sale

200 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Maj 15:45 Vetura , Skenderaj

She's opel kors 1.2 benzin ne gjendje te mir Pune

900 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Maj 00:30 Vetura , Prizren

Shitet shlep Vaga

800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Maj 12:15 Vetura , Gjilan

�������� BLEJ VETURA dergo oferten tende ������������

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Maj 15:21 Vetura , Skenderaj

T2 t3 t4

1 600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
02 Pri 21:42 Vetura , Drenas

Fellne

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Mar 07:39 Vetura , Dardanë

BMW X3D Alpina

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Mar 21:58 Vetura , Mitrovicë

Iphone 12 pro 128g

470 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
09 Mar 12:10 Vetura , Viti

Shitet Mercedez benz E220

Viti: 1996
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Mar 12:58 Vetura , Ferizaj

Shiten gomat

240 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Shk 19:42 Vetura , Drenas

Shes

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
01 Shk 21:17 Vetura , Prishtinë

Golf

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Shk 15:17 Vetura , Deçan

biciklet nran me rrym

1 100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Jan 11:45 Vetura , Gjilan

Shitet shporedi ABC 33 kw gjendje shum te mir

630 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Jan 12:16 Vetura , Mitrovicë

Shitet 35euro

2 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
16 Jan 20:56 Vetura , Skenderaj

shes golf 4

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
27 Dhj 19:04 Vetura , Viti

SHESIM MISH QINGJI

1 111 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
19 Dhj 09:31 Vetura , Pejë

Shes audi a3 me super gjendje rks 11.05.2023

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Dhj 21:28 Vetura , Vushtrri

Shes huawein p20lite 64me4 shum gjendje mir vet 65euro

2 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Dhj 08:43 Vetura , Fushë Kosovë

shiten vjetat shum tmir per mish te rritun ne fushe

11 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Dhj 03:27 Vetura , Fushë Kosovë

Drone 4K

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Nën 20:05 Vetura , Vushtrri

Shitet shlepi IVECO 2.8 35c11 me dogan i sa po ardhur

12 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 01:16 Vetura , Klinë

Shes rimorkio

Viti: 2011
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Nën 01:01 Vetura , Kaçanik

GOMA DIMRI

130 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Tet 19:56 Vetura , Skenderaj

Shes

2 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Tet 17:24 Vetura , Vushtrri

shiten bandasht

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
08 Tet 01:11 Vetura , Ferizaj

Menjaqa automatik per e 320 2002

350 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Tet 21:19 Vetura , Pejë

Caddy 1.9 sdi

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Sht 23:24 Vetura , Dardanë

Qine nannane

12 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Sht 00:06 Vetura , Fushë Kosovë

Alfa 12

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
02 Sht 10:02 Vetura , Skenderaj

t2 t3

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Sht 21:00 Vetura , Gjilan

Trotinet elektrik 28/kmh

320 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Gush 11:45 Vetura , Gjilan

Dru

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Gush 13:21 Vetura , Artanë

Shitet Lopa me gjith Viq

300 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Gush 19:16 Vetura , Lipjan

pastrimi ardi

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
15 Gush 18:53 Vetura , Prishtinë

Kaftorr

170 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Korr 16:50 Vetura , Skenderaj

Shitet viqi 3 muj

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Korr 22:59 Vetura , Besianë

45444888

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Qer 19:54 Vetura , Dragash

Shitet faqe instagrami 52k 900 euro

900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Alpina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione