Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Aston Martin | V12 Vantage

19 Jan 02:14 ,

Shes oren

1 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Nën 04:43 ,

shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Gush 11:17 ,

golf 3

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim