Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Bentley | Turbo RT

03 Qer 15:09 ,

Shitet mini traktori

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Dhj 14:51 ,

Shes opel kadet

400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Maj 07:40 ,

shes laminat dhe qkashkojn komplet pernje banjo

630 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Gush 14:14 ,

Tenka ne shitje

Viti: 1995
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Në fillim