Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Chevrolet | Silverado

15 Jan 22:14 ,

Chevrolet silvardo

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Nën 00:59 ,

Shitet Chevrolet silverado

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
18 Nën 10:07 ,

shitet qmimi me marrveshje

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Sht 14:08 ,

MONSTERTRUCK CHEVROLET

15 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
17 Sht 16:08 ,

SHUME LIRE DHE MIRE -2011 SHITET OSE NDERROHET

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim