Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Chevrolet Të gjitha në Kosovë

2500 , 9
Alero , 13
Astro , 6
Avalanche , 9
Aveo , 156
Beretta , 4
Blazer , 24
C1500 , 2
Camaro , 23
Caprice , 4
Captiva , 228
Cavalier , 4
Chevelle , 12
Chevy Van , 2
Colorado , 1
Corsica , 1
Cruze , 84
El Camino , 3
Epica , 30
Evanda , 3
Express , 1
G , 1
HHR , 3
Impala , 4
K1500 , 1
K30 , 1
Kalos , 73
Lacetti , 97
Lumina , 1
Malibu , 6
Matiz , 40
Nubira , 53
Orlando , 25
Rezzo , 1
S-10 , 8
SSR , 1
Silverado , 6
Spark , 57
Suburban , 12
Tahoe , 6
Trax , 5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Chevrolet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:21 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Lacetti  ·  Prishtinë

Chervolet laceti 2.0 disel V.P 2010

2 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:36 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Prizren

Shitet chevrolet aveo 1.2 benzin

Viti: 2011
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
16 Korr 22:46 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Mitrovicë

Cherverl spark 2006

1 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Korr 22:06 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Trailblazer  ·  Drenas

PJES PER CHEVROLET TRAILBLAZER 4.2- 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Korr 09:05 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Cruze  ·  Prizren

Chervolet Cruze 2012 Benzin 1.6

5 800 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Korr 17:51 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Rahovec

Shitet Chevrolet Captiva i vitit 2008 me 220mije km

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 11:04 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Fushë Kosovë

Shitet chevrolet captiva automatik 2.2 7 ulse 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 01:07 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Orlando  ·  Fushë Kosovë

chaverlet orlando 2013

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Korr 11:44 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Prishtinë

Shitet vetura Chevrolet Aveo ne gjendje shume te mire

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Korr 11:10 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Shtërpcë

SHITET

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 17:29 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Prizren

Shitet Chevorlet Captiva 2.2d

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 12:52 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Ferizaj

Shitet chorvolet 1.6 benxin 2012 3.800 euro

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 12:41 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Epica  ·  Lipjan

CHEVROLET 2.0 BENXIN PLIN FABRIKISHT VITI 2006

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 11:41 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Lipjan

figorifer per Pije

150 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
23 Qer 02:03 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Cruze  ·  Gjakovë

Chevrolet 1.8 benzin

2 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Qer 22:03 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Lacetti  ·  Pejë

Chevrolet Lacetti

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Qer 19:16 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Gjakovë

Chevorlet Captiva 2.0

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Qer 18:22 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Lacetti  ·  Vushtrri

Chevrolet Laceti 2006

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Qer 16:23 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Prizren

Shes Chevrolet Captiva

6 150 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 13:25 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Matiz  ·  Prizren

Chevrolet Matiz

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
12 Qer 08:14 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Caprice  ·  Shtime

BLEJ KATALIZATORA

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 23:32 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Ferizaj

CHEVORLET AVEO 1.2i BENZIN I REGJISTRUAR ME KLIM

39 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 05:08 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Matiz  ·  Pejë

Chevrolet matiz

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Maj 16:14 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Ferizaj

Shes Chevrolet Captiva

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 19:16 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Orlando  ·  Prizren

Bejme ndrim me vetura deri 3000 euro

7 000 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Pri 06:32 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Nubira  ·  Prizren

Chervolet Ne SHITJE

3 250 EUR

28 Pri 21:54 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Nubira  ·  Prizren

Chervolet Ne SHITJE

3 250 EUR

28 Pri 20:57 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Kalos  ·  Viti

Chevrolet kalos 1.2

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Pri 10:19 Vetura  ·  Chevrolet  ·  El Camino  ·  Skenderaj

T2 T3 T4

2 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 18:02 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Ferizaj

pa motorr chevrolet aveo 1.4 benzin 2008

1 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Pri 04:36 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Prishtinë

SHITET CHEVROLET AVEO 1.2B 16V KLIME AC VITI 2011

4 250 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 04:36 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Prishtinë

SHITET CHEVROLET AVEO 1.2B VITI 2011 ME KLIME AC

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 12:10 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Ferizaj

Shitet chevorlet kaptiva benzin 2.0 me 7 ulse 4x4 viti 2009

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 23:12 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Prishtinë

SHITET CHEVROLET AVEO 1.2B 16V KLIME AC 2011

4 250 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 19:44 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Prishtinë

Chevrolet 1.2b 2011 Rks

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 10:45 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Silverado  ·  Deçan

Shitet Vetura Chevrolet Silverado K1500 6.5L

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 22:58 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Prishtinë

CHEVROLET AVEO 1.2

950 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Pri 18:36 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Cruze  ·  Gjilan

Chervolete

48 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Pri 04:17 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Kalos  ·  Prishtinë

Shitet Chevrolet Kalos

3 400 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Mar 18:56 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Mitrovicë

Shes CHEVROLET CAPTIVA LT 1 VIT RKS - 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
27 Mar 13:27 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Avalanche  ·  Deçan

Shitet

8 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 23:06 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Prishtinë

Me Targa Angleze Chevrolet Jeep 4x4

3 950 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
13 Mar 16:31 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Kastriot

Ne shitje

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
07 Mar 01:35 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Cruze  ·  Pejë

Chevrolet cruze 2.0 td Automatic viti 2014

6 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 16:32 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Epica  ·  Prizren

Veture Chervolet Epica

4 600 EUR

04 Mar 13:11 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Ferizaj

Chevrolet Captiva 2.0 Diesel 4x4 Viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 22:59 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Gjilan

Chevrolet Captiva 2.0 VCDI, Limited Edition, 7 Ulese

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 02:28 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Orlando  ·  Burim

She's charvole

13 000 EUR

15 Shk 07:00 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Therandë

chevorlet

2 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Shk 23:00 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Kalos  ·  Lipjan

Shitet chevolet kalos 1.4 benzin rks 8 muj

1 500 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Chevrolet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione