Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Corvette | C1

10 Maj 15:40 ,

Auto Rimorkio

270 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Qer 11:17 ,

CADDY

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Pri 23:03 ,

motorr per prerjen e betonit

340 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Shk 17:46 ,

Zingjir

300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Qer 13:03 ,

Shes

450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim