Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Corvette Të gjitha në Kosovë

C1 , 7
C2 , 2
C3 , 8
C4 , 2
C5 , 4
C6 , 4
Z06 , 4
ZR 1 , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Corvette | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Qer 15:17 Vetura  ·  Corvette  ·  C4  ·  Fushë Kosovë

Shiten stopa per golf 7 2013 2014 te rij

180 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
06 Shk 12:41 Vetura  ·  Corvette  ·  C3  ·  Prizren

Chevrolet Corvette C3 5.7L V8

15 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Nën 18:08 Vetura  ·  Corvette  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

Shitet

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Sht 10:31 Vetura  ·  Corvette  ·  C3  ·  Prizren

Shitet ne gjendje perfekte 043839990

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Gush 02:26 Vetura  ·  Corvette  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

shitet

850 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Gush 02:19 Vetura  ·  Corvette  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

motorri ne shitje

800 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Gush 15:15 Vetura  ·  Corvette  ·  C3  ·  Prishtinë

okazion

15 000 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Gush 14:53 Vetura  ·  Corvette  ·  C3  ·  Prishtinë

chevrolet corvette c3

16 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Jan 17:35 Vetura  ·  Corvette  ·  ZR 1  ·  Prishtinë

Shitet Chevrolet Captiva Automatik 2.0 dizell 2007

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 12:24 Vetura  ·  Corvette  ·  C1  ·  Gjakovë

Shitet pekapi Cendi 1.4 bezin ngjendje perfekte.

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Tet 03:20 Vetura  ·  Corvette  ·  C2  ·  Prishtinë

Corvette 1977

8 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Pri 15:51 Vetura  ·  Corvette  ·  C3  ·  Pejë

Shitet IVEKO

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 11:38 Vetura  ·  Corvette  ·  C1  ·  Mitrovicë

150

150 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 19:15 Vetura  ·  Corvette  ·  Z06  ·  Viti

Shitet corvete

14 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
31 Jan 22:37 Vetura  ·  Corvette  ·  Model tjetër  ·  Gjakovë

shitet per pjes

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Dhj 11:45 Vetura  ·  Corvette  ·  C6  ·  Pejë

Fellne me guma te reja 2019

450 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Gush 15:28 Vetura  ·  Corvette  ·  C6  ·  Pejë

shes motorr urgjent

250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 15:40 Vetura  ·  Corvette  ·  C1  ·  Malishevë

Auto Rimorkio

270 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Jan 17:48 Vetura  ·  Corvette  ·  Z06  ·  Gjilan

Shes veturen CORVETTE

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Nën 05:35 Vetura  ·  Corvette  ·  C5  ·  Zubin Potok

shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 17:16 Vetura  ·  Corvette  ·  C3  ·  Skenderaj

Shitet urgjent

550 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Sht 22:59 Vetura  ·  Corvette  ·  C3  ·  Skenderaj

Corvette n‘gjendje absolut perfekte- Oldtimer!!!

23 700 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Qer 11:17 Vetura  ·  Corvette  ·  C1  ·  Drenas

CADDY

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Pri 23:03 Vetura  ·  Corvette  ·  C1  ·  Gjakovë

motorr per prerjen e betonit

340 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Mar 15:33 Vetura  ·  Corvette  ·  C6  ·  Ferizaj

reno clio

44 767 579 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Shk 17:46 Vetura  ·  Corvette  ·  C1  ·  Besianë

Zingjir

300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 15:59 Vetura  ·  Corvette  ·  C3  ·  Prishtinë

Corvette

Viti: 70-at
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
16 Sht 10:54 Vetura  ·  Corvette  ·  C4  ·  Prishtinë

CITROEN C4 1.6 HDI AUTOMATIK 2008 me Klim

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Korr 17:53 Vetura  ·  Corvette  ·  C2  ·  Prizren

Golf2

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Qer 13:03 Vetura  ·  Corvette  ·  C1  ·  Lipjan

Shes

450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Pri 16:49 Vetura  ·  Corvette  ·  C5  ·  Pejë

Auto

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Shk 18:38 Vetura  ·  Corvette  ·  Z06  ·  Prishtinë

Corvette Z06

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Jan 11:44 Vetura  ·  Corvette  ·  Model tjetër  ·  Pejë

SHES GOLLF 2

1 350 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
24 Gush 23:21 Vetura  ·  Corvette  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Bejme transportimin dhe shitjen e te gjitha llojev

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Korr 14:56 Vetura  ·  Corvette  ·  Z06  ·  Burim

Shitet corvette

80 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
25 Pri 18:44 Vetura  ·  Corvette  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

Caddy

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Pri 20:18 Vetura  ·  Corvette  ·  C5  ·  Prishtinë

Coreette

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Pri 12:24 Vetura  ·  Corvette  ·  C5  ·  Prishtinë

Corvette c5 -05

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
06 Nën 19:02 Vetura  ·  Corvette  ·  C6  ·  Prizren

Corrado v60

3 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Corvette | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione