Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Dacia | Dokker

Dje 12:51 ,

Shes vetur Dacia dokker 1.5 dizel 2013

7 350 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Nën 18:46 ,

Ducia Dokker Stepway

6 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
20 Pri 11:05 ,

Shitet Pikapi

5 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 11:36 ,

Shitet Piakpi 2013

5 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Maj 00:13 ,

DACIA DOKKER 1.5 dizell 2016

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Sht 16:27 ,

shite per. pjes 500 ero

500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
11 Shk 19:51 ,

Kombi

2 880 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Qer 19:41 ,

Shitet 320€

320 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim