Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Daihatsu | Cuore

18 Tet 14:49 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 23:20 ,

Daihatsu cuore 1.0 2003 2100€

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 20:26 ,

Daihatsu Cuore 1.0 benzin

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Pri 10:49 ,

Dihatsu Cuore -99

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Mar 23:23 ,

Shitet vetura e aksidentume

350 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Mar 17:56 ,

Daiharsu Cuore 1.0 benzin

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Gush 14:07 ,

Daihatsu

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
21 Korr 14:18 ,

Shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Korr 11:25 ,

Shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 19:38 ,

Daihatsu Cuore

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Pri 19:14 ,

Daihatsu Cuore 1.0 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Tet 18:48 ,

Daihatsu

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim