Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Daihatsu Të gjitha në Kosovë

Applause , 4
Charade , 10
Charmant , 1
Copen , 3
Cuore , 15
Gran Move , 8
Hijet , 4
MATERIA , 4
Move , 5
Sirion , 4
Terios , 11
TREVIS , 1
YRV , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Daihatsu | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 11:13 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Sirion  ·  Pejë

Daihatsu Sirion 1.0 Benxin 1998

850 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 21:09 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Rocky/Fourtrak  ·  Prizren

roki

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 23:01 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Rocky/Fourtrak  ·  Pejë

Daihatsu Rocky

5 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Pri 10:03 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Gran Move  ·  Ferizaj

Daihatsu 045 693 540

450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Mar 00:53 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Rocky/Fourtrak  ·  Pejë

Daihatsu Rocky

4 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 20:08 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Rocky/Fourtrak  ·  Therandë

DAIHATSU ROCKY 2.8 TURBO DIZELL

3 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Jan 23:33 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Rocky/Fourtrak  ·  Mitrovicë

SHITET NDRROHET DAIHATSU ROCKY 2.8 TURBO +38349439478

4 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Jan 00:20 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Feroza/Sportrak  ·  Gjilan

daihatsu feroza rocky

1 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 23:49 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Rocky/Fourtrak  ·  Deçan

Deçan

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
06 Jan 17:13 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Terios  ·  Klinë

Daihatsu Terios J100 1.3EFI

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Jan 23:26 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Sirion  ·  Pejë

Daihatsu/Sirion

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Nën 11:36 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

Daihatsu roky

3 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 05:36 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Feroza/Sportrak  ·  Prishtinë

shitet dihatsu feroza

2 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
02 Tet 00:45 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Rocky/Fourtrak  ·  Deçan

Rocky Daihatsu 2.8 Diesel me Tabela te Zvicrres

6 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Gush 21:53 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Freeclimber  ·  Mitrovicë

Iveco 2010 pa dogan

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Qer 19:31 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Cuore  ·  Skenderaj

passat

1 950 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Qer 14:48 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Terios  ·  Mitrovicë

daihatsu terrior

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 14:05 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Terios  ·  Mitrovicë

daihatsu terrior

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 13:40 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Terios  ·  Mitrovicë

Daihatsu terrior 1999

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 17:22 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Feroza/Sportrak  ·  Prizren

shitet daihstu foreza

3 200 EUR

26 Maj 12:16 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Feroza/Sportrak  ·  Prishtinë

Shitet Dihatsu Feroza

3 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
30 Pri 09:31 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Feroza/Sportrak  ·  Therandë

Daihatsu feroza

4 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 14:29 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Rocky/Fourtrak  ·  Prishtinë

OKAZION vetem per pak dit

8 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Mar 10:21 Vetura  ·  Daihatsu  ·  MATERIA  ·  Viti

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Mar 20:30 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Feroza/Sportrak  ·  Prizren

Shitet gjipi

3 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Shk 15:32 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Feroza/Sportrak  ·  Prizren

Shitet gjipi ne gjenjde shume te mir

2 800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
05 Shk 19:10 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Feroza/Sportrak  ·  Prizren

Shitet gjipi

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Jan 16:38 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Feroza/Sportrak  ·  Prizren

!Shitet xhip!

3 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Dhj 21:09 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Feroza/Sportrak  ·  Gjilan

Daihatsu Feroza pjes rezerv

Viti: 1990
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
30 Nën 20:38 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Rocky/Fourtrak  ·  Malishevë

Rocky Daihatsu 2.8 turbo

6 900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 02:57 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Rocky/Fourtrak  ·  Klinë

Rocky Daihatsu 2.8 turbo

8 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Nën 02:57 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Rocky/Fourtrak  ·  Gjakovë

Rocky Daihatsu 2.8 turbk

6 600 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 02:57 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Rocky/Fourtrak  ·  Dardanë

Rocky Daihatsu 2.8 turbk

6 700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Nën 06:47 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Rocky/Fourtrak  ·  Artanë

Rocky Daihatsu

7 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Nën 06:47 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Model tjetër  ·  Klinë

Rocky Daihatsu

6 800 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Nën 16:45 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Rocky/Fourtrak  ·  Dardanë

Rocky Daihatsu

5 700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Tet 04:49 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Feroza/Sportrak  ·  Therandë

Daihatsu

3 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
11 Tet 21:09 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Rocky/Fourtrak  ·  Artanë

Shes Rocky 2.8 turbo

7 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
05 Tet 21:26 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Hijet  ·  Gjakovë

Shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Sht 22:49 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Cuore  ·  Malishevë

Goma

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Gush 10:10 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Rocky/Fourtrak  ·  Gjilan

Daihatsu Rocky 4X4

09 Gush 20:50 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Rocky/Fourtrak  ·  Gjakovë

Shitet

3 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Korr 11:22 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Rocky/Fourtrak  ·  Ferizaj

Shitet Daihatsu Rocky

10 Korr 06:42 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Feroza/Sportrak  ·  Therandë

Shitet Daihatsu Feroza

15 EUR

08 Korr 21:50 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Rocky/Fourtrak  ·  Therandë

Shes Rocky 2.8 turbo

7 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
07 Korr 15:48 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Rocky/Fourtrak  ·  Burim

Shes Rocky 2.8 turbo

6 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 15:48 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Rocky/Fourtrak  ·  Dragash

Shes Rocky 2.8 turbo

6 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
07 Korr 15:48 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Rocky/Fourtrak  ·  Dardanë

Shes Rocky 2.8 turbo

7 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Korr 15:44 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Hijet  ·  Gjakovë

Shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Qer 21:08 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Rocky/Fourtrak  ·  Zubin Potok

Daihatsu Roky Dizel 2.8

1 950 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Daihatsu | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione