Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Ferrari | 308

19 Pri 22:44 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Gush 15:15 ,

Prekolic

450 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim