Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ferrari Të gjitha në Kosovë

208 , 11
246 , 6
250 , 4
275 , 3
288 , 1
308 , 4
348 , 2
360 , 3
365 , 1
400 , 6
456 , 1
458 , 6
488 GTB , 3
512 , 2
550 , 1
599 GTB , 1
Daytona , 1
F12 , 1
F355 , 3
F40 , 2
F430 , 8
F50 , 1
FF 4305 , 1
LaFerrari , 11
Mondial , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Ferrari | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:04 Vetura  ·  Ferrari  ·  F430  ·  Ferizaj

Rent a car. Jepet me qera per dasma

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Online
Dje 21:04 Vetura  ·  Ferrari  ·  F430  ·  Prishtinë

Rent a car. Jepet me qera per dasma. Makina me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 17:44 Vetura  ·  Ferrari  ·  F430  ·  Gjilan

Rent a car. Jepet me qera per dasma

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Online
Dje 14:57 Vetura  ·  Ferrari  ·  F430  ·  Gjilan

Jepet me qera. Ferrari me qera. Rent car

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Dje 11:31 Vetura  ·  Ferrari  ·  F430  ·  Prizren

Rent a car. Makima per dasma. Jepet me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Online
22 Qer 20:02 Vetura  ·  Ferrari  ·  F430  ·  Prizren

rent a car. makina per nuse. vetura per dasma

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Online
18 Pri 11:22 Vetura  ·  Ferrari  ·  F40  ·  Gjakovë

Shitet Autobusi Setra es315 nf

9 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 05:24 Vetura  ·  Ferrari  ·  308  ·  Gjakovë

Shitet

7 800 EUR

07 Mar 00:50 Vetura  ·  Ferrari  ·  F355  ·  Drenas

Shes golf 2 1.8 benzin

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Mar 00:49 Vetura  ·  Ferrari  ·  F355  ·  Drenas

Shes golf 2 1.8 benzin

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Gush 14:50 Vetura  ·  Ferrari  ·  LaFerrari  ·  Ferizaj

Ferrari i vjeter 1,200

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
12 Korr 14:12 Vetura  ·  Ferrari  ·  FF 4305  ·  Skenderaj

T2 t3 t4

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Maj 15:20 Vetura  ·  Ferrari  ·  488 GTB  ·  Ferizaj

Ferrari

249 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Jan 09:44 Vetura  ·  Ferrari  ·  246  ·  Therandë

Shitet ose ndrrohet

1 500 EUR

24 Sht 23:40 Vetura  ·  Ferrari  ·  F40  ·  Besianë

F40 / Ferrari

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 18:19 Vetura  ·  Ferrari  ·  California  ·  Gjakovë

Rent a car

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Jan 17:13 Vetura  ·  Ferrari  ·  Model tjetër  ·  Prizren

pikap

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 11:49 Vetura  ·  Ferrari  ·  Model tjetër  ·  Pejë

Ferrari F8

319 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Qer 07:33 Vetura  ·  Ferrari  ·  F50  ·  Prishtinë

Vetur per femi

80 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Pri 14:30 Vetura  ·  Ferrari  ·  208  ·  Gjilan

Shiten gomat 16.C dy copa 20€

20 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Pri 20:18 Vetura  ·  Ferrari  ·  208  ·  Lipjan

Shitet skuteri yamah 50 kobik rks

4 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Jan 19:35 Vetura  ·  Ferrari  ·  Enzo Ferrari  ·  Pejë

Tablet

80 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Jan 13:39 Auto sallon Vetura  ·  Ferrari  ·  Enzo Ferrari  ·  Prishtinë

Shes ford mondeo 1.8b

Shitësit të Besuar
12 Nën 20:15 Vetura  ·  Ferrari  ·  Daytona  ·  Prizren

honda 125 ccm

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Tet 17:11 Vetura  ·  Ferrari  ·  308  ·  Prishtinë

bicikel

300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Tet 19:27 Vetura  ·  Ferrari  ·  250  ·  Pejë

Shitet kontinieri

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Tet 23:37 Vetura  ·  Ferrari  ·  208  ·  Gjilan

Golf 2

Viti: 1987
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
27 Sht 13:20 Vetura  ·  Ferrari  ·  458  ·  Prishtinë

Shese urgjent Ferrari 458 Italia i kuq ks urgjent

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
23 Sht 20:43 Vetura  ·  Ferrari  ·  Enzo Ferrari  ·  Gjilan

Ferrari me qira

200 EUR / muaj

Viti: 2020
Kilometrazha: > 500 000
04 Sht 07:27 Vetura  ·  Ferrari  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Ferrari 812 Superfast

315 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Korr 12:33 Vetura  ·  Ferrari  ·  458  ·  Prishtinë

Ferari 458 Italia 2013

143 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Korr 23:01 Vetura  ·  Ferrari  ·  360  ·  Prishtinë

SERVISI I LlUPAVE

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Korr 16:28 Vetura  ·  Ferrari  ·  LaFerrari  ·  Besianë

Pasat 1.6

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Qer 11:34 Vetura  ·  Ferrari  ·  246  ·  Artanë

dhemb nga porcelani

50 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Qer 19:44 Vetura  ·  Ferrari  ·  246  ·  Besianë

pasat 1.9 turbo dizell

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Qer 11:54 Vetura  ·  Ferrari  ·  LaFerrari  ·  Pejë

Jakne origjinal FERRARI

250 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Maj 18:52 Vetura  ·  Ferrari  ·  512  ·  Mitrovicë

Goma

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Maj 15:02 Vetura  ·  Ferrari  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

FIAT 126 KIKIREZ

2 800 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
01 Pri 20:17 Vetura  ·  Ferrari  ·  288  ·  Prishtinë

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Mar 01:48 Vetura  ·  Ferrari  ·  LaFerrari  ·  Besianë

Shes ni pasat

2 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Mar 15:07 Vetura  ·  Ferrari  ·  208  ·  Gjilan

Shitet imt 33- 39 I ban remunt Ne gjendje t,rregul

1 600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Shk 19:21 Vetura  ·  Ferrari  ·  California  ·  Gjakovë

shitet ferrari california

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Shk 10:45 Vetura  ·  Ferrari  ·  458  ·  Kastriot

Shitet qymyr i terur

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Jan 00:44 Vetura  ·  Ferrari  ·  246  ·  Lipjan

shes telefon ne gjendje perfekte vetem 30 euro

30 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Dhj 10:59 Vetura  ·  Ferrari  ·  360  ·  Mitrovicë

Traktor rakovic

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Sht 01:58 Vetura  ·  Ferrari  ·  488 GTB  ·  Prishtinë

Ferrari4 488 Spider 2018

55 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Sht 22:42 Vetura  ·  Ferrari  ·  275  ·  Ferizaj

Shes

6 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 11:38 Vetura  ·  Ferrari  ·  Model tjetër  ·  Skenderaj

Vetura shitet

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Korr 23:27 Vetura  ·  Ferrari  ·  LaFerrari  ·  Prishtinë

Kerkoj

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Korr 10:58 Vetura  ·  Ferrari  ·  F430  ·  Pejë

FERRARI F430 KABRIOLET IPET ME QERA RENT A CAR

850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ferrari | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione