Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Fiat | 500C

29 Mar 19:32 ,

Shes veturat

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Shk 16:33 ,

Fiat 500C

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Nën 21:22 ,

Fiat500C

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
26 Sht 14:17 ,

Pershndetje

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Gush 23:02 ,

Shitet fiat 500

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 15:18 ,

Fiat 500c viti 2011. Km 110.000

3 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Gush 12:10 ,

Fiat 500 1.2 benzin Viti 2011. 110.000 km me liber

3 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Qer 16:51 ,

Fiat 500C

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
11 Qer 10:05 ,

UShit Nga AS Bunaa

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Maj 16:29 ,

Fiat

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim