Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

MerrJep vetura në shitje - Shpallje për vetura në shitje në Kosovë

Acura , 2442
Aixam , 599
Alfa Romeo , 2664
Pioneer , 1
Alpina , 535
Ford , 1
Artega , 247
Asia Motors , 154
Aston Martin , 107
Audi , 35657
BAIC , 40
Bentley , 107
BMW , 26385
HTC , 1
Brilliance , 45
Bugatti , 98
Buick , 49
Cadillac , 158
Chevrolet , 1074
Chrysler , 889
Citroën , 10010
Corvette , 39
Dacia , 407
Daewoo , 446
Daihatsu , 215
DeTomaso , 11
Dodge , 260
Ferrari , 103
Fiat , 13282
Ford , 14394
GMC , 135
Great Wall , 38
Grecav , 29
Honda , 689
Hummer , 53
Hyundai , 2266
Infiniti , 53
Isuzu , 199
Jaguar , 469
Jeep , 1621
Kia , 1604
Koenigsegg , 16
KTM , 37
Lada , 302
Lancia , 420
Land Rover , 2240
Landwind , 5
Lexus , 47
Lifan , 2
Ligier , 11
Lincoln , 78
Lotus , 17
Maserati , 58
Maybach , 16
Mazda , 1502
Mercedes-Benz , 53473
MG , 121
MINI , 991
Mitsubishi , 2006
Morgan , 14
Nissan , 3385
NSU , 21
Oldsmobile , 18
Opel , 50850
Peugeot , 15868
Piaggio , 61
Plymouth , 14
Pontiac , 44
Porsche , 446
Proton , 32
Renault , 18182
Rover , 671
Saab , 239
Seat , 4596
Škoda , 4050
Smart , 1222
Spyker , 6
Ssangyong , 243
Subaru , 128
Suzuki , 1148
Talbot , 11
Tata , 97
Tesla , 32
Toyota , 2074
Trabant , 12
Triumph , 8
TVR , 89
UAZ , 32
VW Volkswagen , 158437
Volvo , 1900
Wartburg , 48
Wiesmann , 51
Yugo , 241
Zastava , 295
Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Me mbi 400.000 shpallje për vetura në shitje, MerrJep ju ofron mundësinë të gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të veturave në një vend të vetëm.

Zbuloni seleksionin më të mirë për vetura në shitje. Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjeshtë të kërkoni për ndonjë model specifik veturash si Mercedes C220, Audi A4, Audi A6, Audi A3 dhe modele të tjera.
Sot 20:59
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:54
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

VW Volkswagen Golf 8 2.0 TDI

22 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:49
Linku:
Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Ferizaj

Shitet audi a6 2.0 204ps

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:03
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:58
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjakovë

OPEL ASTRA J 2.0DTH ST ACTIVE - Sapo Doganuar ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar

Sot 23:25
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 23:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

5 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:24 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Prishtinë

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAV NE TER KOSOVEN 24/7

1 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 23:24 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN 24/7

26 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:24 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Prishtinë

��BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAV TER KOSOVEN 24/7

25 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:24 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Prishtinë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:24 Vetura  ·  BMW  ·  X6 M  ·  Prishtinë

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

21 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:24 Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Prishtinë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:24 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prizren

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:24 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Mitrovicë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Ofertat më të mira për vetura në shitje Kosovë


Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Nëse jeni në kërkim të një veture në Ferizaj, Prishtinë, Gjilan, apo Prizren, mos kërkoni më larg! Përdorni fjalët kyçe si “merrjep vetura Ferizaj”, “merrjep vetura Prishtine”, “merrjep vetura Gjilan”, “merrjep vetura Prizren”,”merrjep vetura Peje” për të shqyrtuar opsionet për vetura në shitje Prizren dhe qytete të tjera.

Ju mund gjithashtu të realizoni kërkimin tuaj specifik sipas markës duke përfshirë vetura Renault, Citroën c3, Peugeot, Range Rover, BMW X3, BMW 320, BMW 220, Peugeot 208 etj.

Merrjep është destinacioni juaj përfundimtar për gjetjen e automjeteve të shkëlqyera në këto qytete. Pavarësisht nëse jeni blerës i parë, po përmirësoni mjetin tuaj aktual, ose thjesht po shfletoni mundësitë, ne kemi kujdesur për ju. Ju tashmë jeni në tregun më të mirë për vetura të përdorura apo vetura te reja ne Kosove.

Gjej veturaneshitje me çmime konkuruese


Në MerrJep, ju keni mundësinë për të gjetur vetura në shitje me çmime konkuruese që përshtaten buxhetin tuaj. Nëse jeni në kërkim për të blerë vetura të lira në shitje apo vetura të përdorura, përdorni këto fjalë kyçe: “vetura ne shitje 1000 euro”, “vetura ne shitje 2000 euro” apo specifika të tjera sipas kërkesave tuaja.

Përveç që mund të gjeni vetura të lira në shitje, ju gjithashtu mund të gjeni edhe kompani apo auto sallone që ofrojnë vetura me këste në shpalljet e tyre për shes blej vetura.

Mjafton të shfletoni faqen www.merrjep.com vetura për të parë shpallje për vetura në shitje automatik Kosove, vetura manual, vetura sport me dogane apo pa dogane me çmime shumë të volitshme në tregun e veturave në Kosovë dhe jashtë vendit duke filturar shpalljet sipas qytetit ku jetoni.

Shisni veturën tuaj shpejtë me MerrJep


Në një treg ku kërkimet "merrjep kosova vetura", “ merr e jep vetura” dhe "merrjep vetura kosove" janë kërkime të zakonshme, rrisni shanset e një shitjeje të shpejtë duke paraqitur veturën tuaj në mënyrën më të mirë.

Kapni foto të bukura, krijoni një përshkrim tërheqës duke përdorur fjalë kyçe si “vetura në shitje urgjent”, "gjirafa vetura" për të rritur dukshmërinë, caktoni një çmim konkurrues dhe jini të përgjigjshëm ndaj pyetjeve të blerësve potencialë në shpalljen tuaj.

Kategoria e Merrjep.com vetura është rruga juaj më e shpejtë për t’ju lidhur me blerës të interesuar të veturave në Kosovë. Mos humbni rastin për të kaluar me shpejtë në rrugën e shitjes së makinës suaj - regjistroni shpallje falas sot në Merrjep.com!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione