Deçan | Makina | Vetura | Fiat | Cinquecento

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


27 Sht 09:48 ,

Shes ose ndrroj fiatin

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Maj 23:55 ,

Shitet urgjent tip top ��

270 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Maj 18:07 ,

Fiat Cinquecento benzin+gaz

270 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Nën 12:43 ,

Shes fiatin

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Tet 22:14 ,

Fiat

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Sht 15:47 ,

Fiat qincuecento 700 kubik Rks ngjendu shum tmir

420 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
27 Shk 08:52 ,

Fijat

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Dhj 18:10 ,

Fiat

550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Korr 02:33 ,

Pikapo

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim