Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Fiat | New Panda

28 Dhj 11:56 ,

automjet pick-up

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Në fillim