Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Fiat Të gjitha në Kosovë

124 , 138
126 , 34
127 , 24
130 , 30
131 , 14
500 , 255
500C , 58
500L , 41
500X , 3
500 Abarth , 29
Barchetta , 10
Brava , 179
Bravo , 841
Coupe , 39
Croma , 88
Dino , 2
Doblo , 1088
Ducato , 1209
Fiorino , 308
Freemont , 21
Grande Punto , 226
Idea , 148
Linea , 22
Marea , 225
Marengo , 11
Multipla , 119
New Panda , 4
Palio , 102
Panda , 132
Punto , 4260
Punto Evo , 66
Qubo , 4
Regata , 3
Ritmo , 7
Scudo , 525
Sedici , 7
Seicento , 87
Stilo , 1203
Strada , 10
Tempra , 49
Tipo , 313
Ulysse , 99
Uno , 117
X 1/9 , 15

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Fiat | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:52 Vetura , Shtërpcë

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

80 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:05 Shitorja Vetura , Gjilan

Fiat Doblo 1.6 MJ,Dizel

6 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 15:57 Vetura , Prishtinë

FIAT 500 1.4 B AUTOMTIC

5 900 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:37 Vetura , Gjilan

Fiat 500 1.4 Benzin Automatik Rks 8 muj

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 14:46 Vetura , Prishtinë

Shitet Fiat Punto

2 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:20 Vetura , Mitrovicë

Shitet Fiat Punto 1.2

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:01 Vetura , Ferizaj

Fiat Bravo 1.6 jtd v.p 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:59 Vetura , Pejë

Ford Fiesta 1.3B i Doganuar rks Vp 12 - 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:30 Vetura , Gjilan

Fiat Ducato Maxxi

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

Fiat 500L 1.3 Disel Viti 2014 Automatik Full Extra Me Dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:49 Vetura , Mitrovicë

Shesim Fiat Punto 1.9 JTD Dizel

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:05 Vetura , Prishtinë

Fiat doblo 1.9jtd 2003 rks

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:08 Vetura , Gjilan

Kombi Fiat ducato 2.3 Dizel rks per me shum tel..

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:07 Vetura , Besianë

Shes fiat punto 1.9 dizell viti 2001 rks klim centrall

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:13 Vetura , Ferizaj

Fiat Abarth 500C Sport 1.4B

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:05 Vetura , Prishtinë

Fiat 500 Abarth Edition

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:25 Vetura , Prishtinë

Fiat stilo 1.9 jtd dizel 9 muj rks

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:38 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

FIAT ULYSEE

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:38 Vetura , Ferizaj

Fiat punto

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 07:30 Vetura , Pejë

Fiat punto 1.2 benzin

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:28 Vetura , Ferizaj

Frigo Termoking Maxi Fiat Ducato -20❄️

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:04 Vetura , Mitrovicë

Fiat Punto 1.9 dizel JTD Sport

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:59 Vetura , Gjilan

FIAT MAREA 1.6 BENZIN RKS klim funksionale ❄

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:26 Vetura , Prishtinë

Shes Fiat 500L Cross Automatik 2018 rks 1 vit

123 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 19:26 Vetura , Prishtinë

Shes Fiat 500L viti 2018 rks 1 vit

123 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:16 Vetura , Dardanë

Blej Vetura

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:16 Vetura , Shtërpcë

Blej Vetura

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:42 Vetura , Shtime

Blej Verura

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:17 Vetura , Deçan

Blej Vetura Rks Defekt Aksident Me Denim Qlajmrum

505 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:06 Vetura , Gjilan

Blej Vetura BMW Rks Ose Pa Dogan Auto Center BMW Fidi 24h On

2 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 15:45 Vetura , Gjilan

Kerkoj Nderrues te shpejtsive Automatik Fiat Punto viti 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:51 Vetura , Prishtinë

FIAT PUNTO 1.7 JTD

1 600 EUR Price Reduced

Dje 10:54 Vetura , Gjilan

Shitet Fiat Punto Automatik, Vrejtje menjaqi defekt

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:15 Vetura , Besianë

Shitet fiat punto 1.9 dizell viti 2001 rks klim citi

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:57 Vetura , Prishtinë

FIAT TIPO 1.6 MULTIJET 120PS AUTOMATIK

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 08:33 Vetura , Viti

Fiat Doblo 1.3D 2012 (me dogan) i sapoardhur

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 04:24 Vetura , Pejë

Fiat Punto

1 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 04:24 Vetura , Prizren

Iveco ne gjendje fantastike

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Sht 13:20 Vetura , Mitrovicë

Fiat Punto 1.3 Multijet 2004

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Sht 10:17 Vetura , Besianë

Shes fiat punto 1.9 dizell viti 2001 rks klim centrall

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Sht 10:03 Vetura , Gjakovë

FIAT 500 1.3 BENZIN

6 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Sht 08:57 Vetura , Ferizaj

Fiat dublo 1.3 multijet maxi 2018 me dogan

7 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
25 Sht 08:04 Vetura , Gjakovë

FIAT 500 L 1.5 DIZEL

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Sht 22:49 Vetura , Mitrovicë

Fiat Stilo 1.9 JTD me regjistrim KS

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Sht 22:14 Vetura , Besianë

Shitet fiat punto 1.9 dizell viti 2001 rks klim citi

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Sht 21:40 Vetura , Prishtinë

U shit flm

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 20:48 Vetura , Besianë

Shitet fiat punto 1.9 dizell viti 2001 rks klim citi

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Sht 07:16 Vetura , Prishtinë

Shitet -Ndrrohet Fiat bravo 1.9 JTD EX

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 21:41 Vetura , Prishtinë

SHITET FIAT DOBLO

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 17:08 Vetura , Besianë

Shotet fiat punto 1.9 dizell viti 2001 rks klim centrall

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Fiat | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione