Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Great Wall | Pegasus

16 Maj 00:14 ,

RICOH PRO MP 1350

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Jan 00:59 ,

Shitet

Viti: 1980
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
01 Dhj 14:59 ,

Shitet Urgjent Vetura Passat .

700 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Në fillim