Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Great Wall | Voleex C20R

17 Dhj 23:38 ,

shes ose ndroj iveko 1 vit rks

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim