Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Great Wall | Voleex C30

28 Gush 23:58 ,

shes golf2 600e

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Nën 22:46 ,

Tauran

7 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim