Artanë | Makina | Vetura | Honda | Civic | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 10:05 Vetura , Prishtinë

Shes Honda civic 1.8 benzin

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Nën 20:19 Vetura , Prishtinë

Honda Civic EJ9

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Nën 21:08 Vetura , Prishtinë

Honda civic

8 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Tet 14:00 Vetura , Drenas

450

450 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Sht 16:39 Vetura , Dragash

Honda

550 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Korr 20:21 Vetura , Ferizaj

Shitet vetura ne gjendje te rregudht 600

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: > 500 000
03 Korr 13:41 Vetura , Ferizaj

Honda civic IMA

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Korr 11:04 Vetura , Shtime

7 muj regjistrim 500 ero ne gjendje perfekte

500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Qer 17:43 Vetura , Drenas

vetur

325 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Qer 16:35 Vetura , Prishtinë

Shes veturen Honda Civic

Viti: 1993
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Në fillim