Artanë | Makina | Vetura | Hyundai | Elantra | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 18:27 Vetura , Prishtinë

HYUNDAI ELANTRA.

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:11 Vetura , Viti

Hyundai Elantra.

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:09 Vetura , Gjilan

Hyundai Elantra.

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:06 Vetura , Dardanë

Hyundai Elantra.

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:23 Vetura , Prishtinë

HYUNDAI ELANTRA 2.0 CRDI 2004

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:42 Vetura , Prishtinë

Urgjente

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Nën 16:23 Vetura , Prishtinë

Urgjent

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Nën 09:49 Vetura , Prishtinë

Pjesë për Hyundai Elantra 2.0 CRDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Nën 16:33 Vetura , Prishtinë

Urgjent

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Tet 21:38 Vetura , Prishtinë

Urgjent

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Në fillim