Artanë | Makina | Vetura | Hyundai | ix35 | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


10 Nën 22:52 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet hondai

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Nën 15:56 Vetura , Prishtinë

Hyundai 2.0 ix35 CRDi 4WD Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Nën 13:59 Vetura , Prishtinë

SHITEN 8 HYUNDAI IX 35 CRTD 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Sht 14:09 Vetura , Rahovec

Hyundai ix35

18 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
05 Sht 09:19 Vetura , Prishtinë

Shitet Hyundai IX 35 Premium automatik

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Sht 17:16 Vetura , Prishtinë

Hyundai 2.0 ix35 CRDi 4WD Automatik

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
16 Gush 11:36 Vetura , Mitrovicë

Hyundai IX35

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Qer 20:17 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Hunday IX35

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 20:54 Vetura , Gjilan

Shitet honday

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Mar 11:38 Vetura , Prishtinë

Hyundai IX35

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim