Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Kia | Cerato

Sot 10:18 ,

Shes kia cerato 1.5 dizell

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:14 ,

Pjesë për KIA CERATO 2.0 CRDI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Mar 16:10 ,

Shes kia cerato 1.5-crdi-me-klim

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 14:44 ,

Shes kia cerato 1.5 crdi me klim

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 23:10 ,

Kia

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Dhj 15:42 ,

Hagji telaku

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Tet 13:40 ,

kija

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Tet 18:09 ,

kia

5 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Nën 17:39 ,

UuuShittttt flmmm merrjepp

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Qer 12:28 ,

Kia Cerato EX CRDI

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim