Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Kia Të gjitha në Kosovë

Besta , 10
Capital , 10
Carens , 57
Carnival , 173
Cerato , 13
Clarus , 14
Elan , 1
Joice , 9
K2500 , 3
K2700 , 6
Leo , 2
Magentis , 14
Mentor , 2
Mini , 12
Optima , 5
Picanto , 53
Pregio , 18
Pride , 11
Retona , 26
Rio , 93
Rocsta , 1
Sephia , 25
Shuma , 12
Sorento , 290
Soul , 14
Sportage , 461
Venga , 5
cee´d , 53

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Kia | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:21 Shitorja Vetura , Gjilan

Kia Soul 1.6 GDI ISG

4 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 20:21 Vetura , Pejë

Kia Rio

5 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:37 Vetura , Viti

KIA SORENTO 2.5 DIZELL 4x4 2005 AUTOMATIK RKS 4 MUJ

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 16:45 Vetura , Ferizaj

Kia Ceed 1.6 dizell

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:24 Vetura , Ferizaj

Kia Sorento EX 2.5 Dizell

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:11 Vetura , Pejë

Kia Rio

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:23 Vetura , Ferizaj

shitet kia dizell viti 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:22 Vetura , Prishtinë

Kia Sorento 2.2 CRDi Exclusive 7 Ulese / AUTOMAT

11 500 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Qer 23:47 Shitorja Vetura , Prishtinë

Kia Sportage 2.0 Disel 4x4 Shum I Rujtem

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 14:18 Vetura , Drenas

Shitet kia sedona

750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 14:53 Vetura , Deçan

Kia

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 22:36 Vetura , Drenas

PJESE PER KIA SPORTAGE 2.0- 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Maj 04:00 Vetura , Ferizaj

2.0 dizel gjedje shum te mir bojm ndrrim

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Maj 21:23 Vetura , Viti

Shes Kia Carnival HCDI

1 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
29 Maj 23:05 Vetura , Ferizaj

Kia Sorento 2.2 Diesel, Automatik Full Opcione

33 450 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
29 Maj 10:18 Vetura , Kaçanik

Shitet Kia Sportage 1‘7 Diesel 2013

7 650 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 16:28 Vetura , Mitrovicë

Kia optima 1.7Crdi automatik

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 11:51 Vetura , Lipjan

KIA

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Maj 10:29 Vetura , Gjilan

KIA Cee'd Sportswagon Trend 1.6 CRDi /Dizel / AUTOMATIK

9 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Maj 00:45 Vetura , Ferizaj

Shitet urgjent

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
26 Maj 16:55 Vetura , Gjakovë

KIA RIO Dizell 1.4 Dizell pa Dogan

7 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Maj 14:42 Vetura , Burim

Shes kia carnival 2.9 crdi

800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Maj 13:34 Vetura , Burim

Shes pjes per kia carnival 2.9 crdi

10 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Maj 17:34 Vetura , Ferizaj

Kia Ceed 2008 1.6 Diesel

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Maj 06:07 Vetura , Vushtrri

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Maj 13:38 Vetura , Burim

Shes,pjes,per kia sportage 2.o d

10 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Maj 13:31 Vetura , Burim

Shes pjes per kia carneval

5 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 17:47 Vetura , Pejë

Xhip

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 04:31 Vetura , Vushtrri

Kia Sportage Dizell 4x4 Automatik Pa dogan

2 200 EUR

12 Maj 00:36 Vetura , Prishtinë

Kia Rio

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 14:41 Vetura , Lipjan

kia 2.0 Dizell viti 2002

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Maj 02:00 Vetura , Prishtinë

Kia Ceed

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Pri 22:30 Vetura , Mitrovicë

Kia sorento 2.4 benzin

2 795 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Pri 15:52 Vetura , Prishtinë

Kia Sorento per pjes

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Pri 04:19 Vetura , Klinë

Kia Sportage 2017

13 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Pri 07:24 Vetura , Vushtrri

Shitet

6 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Pri 03:17 Vetura , Lipjan

Shitet (KIA carens) per pjes !

1 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Pri 07:17 Vetura , Fushë Kosovë

SHITET-NDROHET

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
29 Mar 02:13 Vetura , Mitrovicë

INVENTAR I ALPEDES

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 21:52 Vetura , Pejë

Kia sorento per pjes

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 18:42 Vetura , Vushtrri

Shitet Kia Carens 2015 1.7disel automatik 7 ulse 045/686/508

11 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
11 Mar 11:38 Vetura , Lipjan

KIA SOUL 1.6 Dizell Manual viti 2011

6 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Mar 17:47 Vetura , Pejë

Vetura ne shitje

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 09:24 Vetura , Prishtinë

Kia Stonic Lx Fun

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Mar 09:41 Vetura , Drenas

Kia Sportage Lx Fresh / 1.6 T-GDI - Turbo Benzin / Automatik

29 999 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Mar 06:33 Vetura , Prizren

Shes urgjent Xhip Kia 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Mar 20:53 Vetura , Pejë

Kia sorento me motorr mercedesit

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 04:47 Vetura , Deçan

Kia

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Shk 10:47 Vetura , Deçan

Kiasportage

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 12:03 Vetura , Prizren

Kia Cerato 2006 1.6 BENZIN

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Kia | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione