Artanë | Makina | Vetura | Kia | Magentis | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


24 Nën 10:32 Vetura , Lipjan

Shitet kia magentis 2.0 benzin

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 20:38 Vetura , Malishevë

KIA MAGNETIS 2.0 Automatik

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 20:30 Vetura , Malishevë

KIA MAGNETIS 2.0 Diesel Automatik

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 02:24 Vetura , Klinë

Kia Magentis 2004 Automatik

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 19:19 Vetura , Klinë

Kia Magnetis

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Pri 18:32 Vetura , Gjilan

Kia Magentis 2.0 Diesel -07

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Jan 16:53 Vetura , Gjakovë

Kia Magetis -01

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim