Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Lincoln | LS

06 Dhj 14:00 ,

Shitte ndrrohet

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Sht 15:07 ,

Shitet limo

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
04 Dhj 03:58 ,

Limousin

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim