Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Lincoln

Aviator , 5
LS , 3
Mark , 7
Navigator , 12
Town Car , 34

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Lincoln | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

17 Mar 20:14 Vetura , Prizren

Shitet Limozina Lincoln Town car

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Jan 18:43 Vetura , Besianë

Lincoln

25 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Jan 15:47 Vetura , Besianë

Prsh

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Jan 23:56 Vetura , Klinë

Lincoln

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Dhj 17:38 Vetura , Prishtinë

2005 Lincoln Towncar executive L limousine 120 10 passengers

23 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Dhj 18:51 Vetura , Dragash

Shitet makina

23 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Nën 12:35 Vetura , Fushë Kosovë

2006 Lincoln Towncar limousine 10 pasanger

20 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Sht 23:54 Vetura , Prishtinë

2005 Lincoln Towncar limousine

25 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Sht 09:19 Vetura , Prishtinë

2005 Lincoln Towncar limousine

25 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Gush 20:00 Vetura , Prizren

Bagyyy

1 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
02 Maj 00:36 Vetura , Prishtinë

Linkon nevigator 5.4 benzin rks

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Maj 15:25 Vetura , Prizren

Shes Limozinën Limo

9 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
24 Pri 14:54 Vetura , Viti

Shes Lincoln Aviator 4.6 Benzin Gaz 2003 AWD 306HP

7 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Shk 23:37 Vetura , Pejë

Lincoln Continental TOWN CAR 1978

23 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Jan 15:50 Vetura , Malishevë

Qen kangall

250 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Jan 10:21 Vetura , Prishtinë

Linon nerigator 5.4liter rks

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Gush 03:49 Vetura , Prishtinë

2005 Lincoln Towncar Executive L limousine 10 pasangera

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Maj 22:55 Vetura , Prizren

Shiten LIMOZINAT LINCOLN

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Maj 14:41 Vetura , Gjilan

2 limuzina per dasma

23 000 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 11:53 Vetura , Gjilan

LINCOLN TOWN CAR 4.6

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Jan 20:57 Vetura , Drenas

Urgjet shes 1980 lincoln continental gjendje perfekte

Viti: 1980
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
14 Tet 16:48 Vetura , Gjilan

Limozin

Viti: 1999
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Sht 17:31 Vetura , Gjilan

Limozin

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Qer 09:46 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet limozina ose nderrohet

12 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Maj 20:41 Vetura , Drenas

Shes 4 Gomat 185/60/15 te veres

110 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Nën 22:57 Vetura , Deçan

lincion

22 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Nën 13:26 Vetura , Dardanë

lincion

22 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Nën 12:54 Vetura , Burim

lincion

22 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Nën 13:46 Vetura , Gjilan

Shitet Lincon Continental

Viti: 70-at
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 20:51 Vetura , Vushtrri

shitet limuzina lincoln

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Pri 10:37 Vetura , Prishtinë

Lincoln Aviator full

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Shk 08:44 Vetura , Prishtinë

Shitet limozina

15 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
07 Jan 21:49 Vetura , Gjilan

Limosin Limo

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Gush 13:43 Vetura , Gjakovë

Limozin

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Pri 12:31 Vetura , Drenas

shes kombin

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Mar 20:00 Vetura , Prizren

Shitet

8 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Mar 18:59 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet

8 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Dhj 14:00 Vetura , Mitrovicë

Shitte ndrrohet

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Nën 19:35 Vetura , Malishevë

Gjip amerikan

13 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Nën 19:18 Vetura , Pejë

vetura per nuse

Viti: 2008
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
05 Gush 21:34 Vetura , Pejë

LIMOZINA ME QERA PER AHNGJET TUAJA

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Korr 10:22 Vetura , Gjilan

Lincol Nevigator

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Korr 10:07 Vetura , Gjilan

Shitet Bejm edhe ndrrim

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 09:09 Vetura , Shtime

~Rent a Car & Limousine Te Dini~

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Pri 18:33 Vetura , Gjilan

Lincoln

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Mar 19:37 Vetura , Ferizaj

Limuzina Lincoln

8 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Mar 19:09 Vetura , Ferizaj

Limuzin LINCOLN

11 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 19:18 Vetura , Dardanë

Shitet Limozina

21 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Shk 11:02 Vetura , Ferizaj

Shitet limozina

16 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Lincoln | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione