Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Maserati | Spyder

22 Korr 23:16 ,

Mercedes

600 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: > 500 000
Në fillim