Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Maserati Të gjitha në Kosovë

222 , 2
3200 , 2
4200 , 2
Biturbo , 1
Ghibli , 15
Gransport , 1
Karif , 1
Levante , 7
MC12 , 2
Spyder , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Maserati | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:13 Vetura , Prishtinë

MASERATI GRANTURISMO 4.7 V8 S

52 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Maj 05:03 Vetura , Prishtinë

2019 Maserati Levante granlusso

95 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Maj 04:58 Vetura , Prishtinë

2019 Maserati Levante SQ4 Granlusso

95 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Pri 20:24 Vetura , Kaçanik

Maserati Ghibli

35 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 20:37 Vetura , Prizren

Maserati Ghibli

32 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Mar 14:59 Vetura , Prizren

Maserati Ghibli

32 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Mar 14:11 Vetura , Prishtinë

Maserati levante Diesel

45 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Mar 21:55 Vetura , Prizren

Maserati Ghibli

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Jan 11:56 Vetura , Gjakovë

Maserati Ghibli SQ4

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
29 Dhj 22:30 Vetura , Prizren

Maserati

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
06 Korr 21:20 Vetura , Ferizaj

Shitet vetura Maserati Ghbli

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
05 Qer 18:18 Vetura , Artanë

Maserati i aksidentuar

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Mar 23:36 Vetura , Prizren

Maserati

45 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Dhj 13:44 Vetura , Ferizaj

Gjenerator (Agregat)

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Korr 15:54 Vetura , Ferizaj

Maserati

24 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Mar 17:31 Vetura , Prishtinë

2014 Maserati Ghibli s Q4 28.000 Euro

28 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
16 Dhj 11:26 Vetura , Gjilan

Maserati Ghibli SQ4

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Tet 08:12 Vetura , Gjilan

Man

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Gush 19:44 Vetura , Ferizaj

maserati ghibli 3.0

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Qer 21:45 Vetura , Gjilan

SERVISI I LlUPAVE

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Qer 12:56 Vetura , Gjakovë

shitet makina

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
03 Maj 12:04 Vetura , Prizren

Maserati Levante

70 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Maj 23:01 Vetura , Prizren

tung

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Pri 21:09 Vetura , Prishtinë

Shitet Maserati SQ4 Ghibli

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
28 Mar 18:46 Vetura , Prishtinë

Maserati Granturismo

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Mar 18:38 Vetura , Prishtinë

Maserati Granturismo

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Nën 21:27 Vetura , Ferizaj

Iveco

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Qer 12:36 Vetura , Lipjan

SHES LEGENIN PER FLOK

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Jan 15:46 Vetura , Mitrovicë

Ushit opel corsa 1.7 Dizell

Viti: 2002
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
17 Dhj 05:08 Vetura , Therandë

Maserati lavante

80 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Dhj 04:47 Vetura , Therandë

Maserati ghibli ti top

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Tet 13:26 Vetura , Gjilan

MASERATI GHIBLI

34 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Tet 19:58 Vetura , Prizren

MASERATI QUATROPORTE

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Tet 19:06 Vetura , Pejë

urgjent urgjent urgjent

16 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Sht 15:37 Vetura , Prishtinë

Leshoj veturen Maserati Levante me qera.

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Gush 02:31 Vetura , Prishtinë

Maserati Quattroporte Sport

50 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
07 Korr 15:44 Vetura , Mitrovicë

Verifiko����‍♂️ Police denime ��

5 555 555 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Pri 01:41 Vetura , Mitrovicë

shaban

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Shk 20:05 Vetura , Prizren

Masarati

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Sht 18:58 Vetura , Gjilan

Mclaren

1 000 000 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: > 500 000
22 Korr 23:16 Vetura , Skenderaj

Mercedes

600 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: > 500 000
10 Qer 12:18 Vetura , Prizren

massarati

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Korr 20:30 Vetura , Lipjan

Shes

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 14:29 Vetura , Prizren

oferta speciale deri 01.04.16 pastrim kimik

30 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Maserati | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione