Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mazda | CX-5

02 Korr 00:58 ,

Mazda CX5

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Maj 21:23 ,

Mazda CX5 4X4

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Pri 23:20 ,

Mazda CX5 4x4

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Dhj 11:04 ,

Mazda CX5 AWD/4x4

16 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Sht 01:16 ,

Garancion motor dhe kilometra

29 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Në fillim