Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mazda | RX-6

07 Sht 11:10 ,

Mazda 6

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim