Klinë | Makina | Vetura | Nissan | Juke | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 14:32 Vetura , Prishtinë

Shes Nissan Juke vetem 90.000 KM te garantuara

11 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
19 Korr 18:12 Vetura , Ferizaj

SHITET NISSAN JUKE

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
08 Korr 17:11 Vetura , Gjilan

juke

6 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Korr 17:03 Vetura , Gjilan

6600

6 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Qer 12:13 Vetura , Mitrovicë

Me marveshje

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
27 Mar 16:26 Vetura , Gjilan

NISSAN Juke viti 2015, 50.000km.

Viti: 2015
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
08 Mar 12:46 Vetura , Ferizaj

Nissan Juke 1.5 dci

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Gush 19:32 Vetura , Prishtinë

Nisan

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Korr 17:38 Vetura , Mitrovicë

Nissan Juke 1.5

17 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Dhj 20:37 Vetura , Prishtinë

Shiten 3 copa Nissan juke 1.5 dci

17 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Në fillim