Artanë | Makina | Vetura | Nissan | Pixo | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


14 Tet 21:10 Vetura , Prizren

Nissan

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Sht 15:46 Vetura , Prizren

Nissan Pixo 1.0 Benzin Manuel RKS 1 Vit

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Pri 20:21 Vetura , Gjilan

Shitet Nissan 2.5 Dizell,

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 12:45 Vetura , Prishtinë

Nisan Pixo

3 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Korr 13:21 Vetura , Ferizaj

Shes veturen nissaaaaaan

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Në fillim