Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Opel | Speedster

04 Shk 22:36 ,

Opel Speedster

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim